Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Heyz. (:

#1
Hey.. Hmm imi puteti spune Dizzy am 15 ani.. sunt din Cluj .. si.. mda nu le prea am cu prezentarile..

M-am obisnuit cu forumurile in engleza.. deci s-ar putea sa le mai combin pana ma obisnuiesc..

What else .. all I can say is that I'm a li'l bit crazy and I like gfx Smile.
[Imagine: theDizzyfile.png]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Diizzy!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
^w^ Buna, si bine ai venit! ;3 sper sa te simti bine aici :bv:

<<' vroiam sa te intreb daca desenezi sau scrii x3 si manga/anime-ul tau preferat!?:pls:
:bye:

#4
(05-07-2011, 01:12 PM)Ayame Chan A scris: ^w^ Buna, si bine ai venit! ;3 sper sa te simti bine aici :bv:

<<' vroiam sa te intreb daca desenezi sau scrii x3 si manga/anime-ul tau preferat!?:pls:


:bye:
Buna ^^.
Desenez de ceva timp.. dar nu ma prea pricep >//>... Si nu scriu.. dar recent am niste ideei in cap.. Smile.. but.. lack of inspiration. xD.

Manga-ul meu preferat.. cred ca ar fi.. Saki [nu am prea citit manga numai recent Smile ] si anime-ul... cam greu aici dar cred ca Nana? .. Nu stiu sunt multe care mi-au placut. ;|
[Imagine: theDizzyfile.png]

#5
\(°A°)/ Nana imi place si mieeee! :3 personaj preferat? x33

#6
Hmm.. Fata, Nana [cea din Blast] si Baiat... nobu cred Smile [sau cum se scrie v_v]
[Imagine: theDizzyfile.png]

#7
*O* io il iubesc pe Nobu! (statea bine su Hachi-Nana-)
<<' si il urasc de nu mai pot pe Takumi [çwç]

#8
Same.. Damn him!!!!!!!!!!!!! >:l
I just can't stand the idea of him being with Hachi -__-'
[Imagine: theDizzyfile.png]

#9
çwç cand Hachi l-a ales pe Takumi... imi venea pur si simplu sa intru in tv sa il ii iau la bataie pe amandoi
-.- idiotul asta sta dupa toate fetele, nu stiu ce a fost in capul lu Hachiko

T^T saracutul meu Nobu!!! :go:

#10
Stiu ce zici.. :??
But.. shiz happen ._. Chiar nu stiu ce a fost in capul ei.. :l
[Imagine: theDizzyfile.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)