Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Heyya

#1
So my real name is Adriana si am 18 ani,dar asta nu prea conteaza.Sunt innebunita de manga si anime,dar prefer mai mult sa citesc manga.
Ce imi place sa fac:sa citesc cat imi permite timpul si sa ies cu prietenii mei in oras sau oriunde numai sa ne simtim bine.
Ce nu imi place sa fac:ceea ce sunt obligata sa fac 4
De ce mi-am facut cont pe Animezup :sa imi fac mai multi prieteni.
Daca aveti intrebari va raspund cat de repede pot.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Isayuri!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai venit pe Animezup, Adriana!xD Sper sa-ti faci prieteni, sa te simtit bine si sa te distrezi.4
Am si eu niste intrebari:
*Care este anime-ul tau preferat?
*Care este filmul tau preferat?
*Care este piesa ta preferata?
Eu sunt Strawberry, dar poti sa-mi spui Berry.^_^
Iit urez din nou sa te simti bine pe Animezup si sa-ti faci prieteni.xD
Sper sa ne mai auzim/citim pe Animezup.
[Imagine: 2uihshu.gif]

[Imagine: TheDream.png?t=1276345103][Imagine: EunHye22.png?t=1284281440][Imagine: 04.png?t=1304468354]
You’ve Fallen For Me.













#4
Mersi de primire Teh si Berry sper sa ne intelegem bine hug
So ,Teh sa iti raspund tie prima la intrebari:
Carte favorita :Salem's lot de Stephen King multi zic ca e un pic cam horror dar mie asta mi-a placut la ea mai ales cum descrie scenele cu vampiri si cum ar trebui ucisi si asa mai departe .Ti-o recomand dar trebuie sa fii un pic tare 4 si sa o citesti ziua ca daca nu ai cosmaruri 21
Filmul favorit :uuuh hard choice The Notebook si A walk to remember
Top 3 manga :uaaa asta chiar va fi greu :
1.Kare first love ( o poveste de dragoste simpla si poate ca sta mi-a placu t cel mai mult ca nu se complica atat de mult )
2.Kiss/hug deci manga asta o citesc in ficare zi si nu ma satur e pur si simplu foarte draguta si toate manga-urile pe care le-a desenat Mitsuki Kako
3.Aici e una nu prea cuminte:Ren-ai Shijo Shugi deci manga asta are scenele perfecte desi povestea in sine nu e cine stie ce ,dar trebuie si ceva nu prea cuminte
Berry:
Anime-ul preferat :Itazura na kiss si iti recomand si drama e foarte draguta si are doua sezoane
Filmul favorit :The Notebook
Piesa favorita :Ring Ring Dong-SHINee
Si inca o data mersi de primire hug

#5
La o parteeeeee!!!!Cez is here.Let's see:in primul rand BINE AI VENIT PRINTRE NOI!!!!!hug hug hug kiss kiss kisss.Sper s ate distrezi si sa-ti faci multi prietenii si sper sa ma numar si eu printre ei :p.Acum as avea si eu cateva intrebari daca nu te supy 108 pentru tine:
1.ce e cel mai important pentru tine in viata?de ce?
2.am vazut ca esti destul de mare.Nu ti s-a spus sa incetezi sa mai urmaresri anime sau sa mai citesti manga?daca da,de ce nu te-ai lasat?
3.de unde esti?
4.ce parere ai despre persoanele bisex?

Inca o data bine ai venit and havvveeeee fuuuunnnn!!!!Cezy te kissss

#6
Cez mersi pentru primirea foarte calduroasa mai ales ca aici e destul de frig. Big Hug hug si bineinteles ca te afli printre prientenii mei.hug

Cel mai important lucru din viata e familia si prietenii din jurul meu.
Mi s-a spus dar nu i-am luat in seama si de ce inca mai citesc manga nu stiu poate e un refugiu pentru mine sa mai fiu inca copil si pentru ca imi place,nu cred ca conteaza varsta ca sa citesti manga sau sa te uiti la anime.
Sunt din Brasov
Persoanele bisex nu prea sunt eu de acord cu asa ceva,dar nici nu ii critic sun persoane de treaba e viata lor si fac ce vor cu ea atata timp cat nu se leaga de mine 4




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)