Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salut .

#1
Salutare tuturor !
Ma numesc Cristian , am 18 ani .
Nu prea stiu ce ar trebui sa zic despre mine ... Sa incercam . Mchallange
Muzica mea preferata este Rap-ul . Desigur ascult si alte genuri de muzica .
Eram un gamer inrait pana acum cativa ani cand " m-am lasat " ca sa zic asa , din cauza ca m-am axat mai mult pe viata sportiva .
Filme , carti si anime preferate : Harry Potter (Carti si Filme) , LoTR (Carti si Filme) , DBZ si Naruto .
Practic fotbalul (la club , nu pe "maidan" 4 ). Sunt inca junior , anul viitor sper sa prind un contract pe undeva .
Cum am ajuns pe aici ? Cand eram mic am urmarit DB & DBZ , recent le-am revizionat fapt care a dus la setea de vizionare a altor anime-uri , am inceput sa urmaresc Naruto (am ajuns la episodul 45 din Shippuden) si One Piece (doar cateva episoade urmarite) si m-am gandit sa caut un forum de anime-uri pentru a intelege mai bine acest fenomen . Dupa nu foarte multe cautari am dat de aceasta comunitate .

Cam atat ..
[Imagine: signcopy.png]
[Imagine: tazzmaniac.png]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Saiya-jin!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)