Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Heyaa !.

#11
Nu caut scuze. Nu scriu ca o needucata, scriu cum vreau eu si crede(apostrof)ma ca nu(apostrof)mi prea pasa de parerile voastre. ^o^'.

Ti-a atras ceva atentia pe aici pana acum? Cum ti se pare forumul?

Da. Umm e okey 3 .

Stii ce ? N'am ce cauta aici. c: Ciuss .
They say " before you start a war you better know what you're fighting for. " ~ Well, baby,you are all that I adore. If love is what you need, a soldier a will be.

#12
lol -.-
Raawrr'ey iti zic bun venit! Bine ai venit, distreaza-te, nu mai pune totul la suflet, fii mai calma si fa-ti prieteni noi aici, persoane cu care sa te intelegi.
Cateva intrebari:
1. Ai un tel in viata?
2. Exista pentru tine o persoana sau mai multe care te inspira?
3. Ai un hobby? Mai multe?

off: Toti am incercat sa iti uram un bine ai venit si nimeni nu doreste sa pleci. Nimeni nu te trage de urechi. A zis-o si Arya. Nu lua totul in nume de rau. Fa-ti prieteni aici, posteaza si tu unde iti place.
Cum nu ai ce cauta aici? Sunt multe locuri frumoase care te asteapta ca: anime area. Poti posta acolo parerea ta despre animeurile vizionate. Exista si sectiune de dezbateri, muzica, fotografie, fan art, forum games*unde te joci cu altii useri*, Rpg, Fan Fiction si sectiune de spam. Ce mai, multe locuri care te asteapta. ^^

Bine ai venit! <3
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#13
Am sa ma lipsesc. ^^' Si nu toti au incercat sa imi ureze bun venit nu spune prostii. c:

Sa fim seriosi nu sunt bine venita. Daca scriam cu cratima storm se lega de altceva. Chiar urasc oamenii de genu'. 3 . Ma rog, noroc cu forum-ul.
They say " before you start a war you better know what you're fighting for. " ~ Well, baby,you are all that I adore. If love is what you need, a soldier a will be.

#14
Si asa se intampla cand omul citeste un post pe un ton rautacios pe care nu-l aveam. Cand am zis de needucati sper ca nu ai scos cuvantul din context. Nu ma refeream la tine, ci ziceam la general ca nu ma mai iau de cum scriu userii. Dupa cum ai vazut eu am fost binevoitoare si te-am intrebat si alte lucruri. Nu am detaliat pentru ca sincera sa fiu, nu mi se pare corect sa te intreb chestii pentru ca le voi uita, intrasem pe topic doar ca sa ii sperii pe astia doi din trollat si sa fiu sigura ca nu-ti faci chiar o impresie extrem de proasta.

Dupa cum ti-am zis, nu mai pune totul la suflet.

Hmm, si pana la urma, stai in Franta, asa-i? Undeva langa Paris.

Si apropo, inainte sa pleci, stii ca asta e ultimul forum anime activ din Romania, nu? Nu prea ai alte optiuni si nu suntem asa rai.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#15
Oh desigur ca am alte optiuni. (': Chiar foarte multe deci crede-ma nu sunteti o pierdere. ^^
They say " before you start a war you better know what you're fighting for. " ~ Well, baby,you are all that I adore. If love is what you need, a soldier a will be.

#16
Ouh, f-uck it.
Bunn', las-o sa se duca unde vrea, nu mai trageti de ea ca nu o scoateti la capat cu atitudinea asta 'awesome' pe care o are.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#17
Care alte optiuni 5?

anime-empire unde posteaza o mana de useri o data la cateva zile 24?

Pana la urma tu esti cea rautacioasa, eu ti-am vorbit frumos si vii cu sarcasm ieftin. Nu vrei forumul? Ok.

Bye ^^

/ban

E pimul ban ever care-l dau, simte-te onorata.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Heyaa, guys ! ^.^ Wolfx . 3 1.871 08-02-2013, 04:35 PM
Ultimul răspuns: Wolfx .
  Heyaa :D SunLuvrAmy 2 2.206 17-09-2008, 06:07 PM
Ultimul răspuns: Kazuki


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)