Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Heyaa !.

#1
Saluuty ! So, am sa incep cu o poveste *O* INTERESAANT (nu, chiar deloc) . Deeci, acum 2 ani bantuiam p'aci, citeam ficuri si alte chestii dar " nu am avut timp " sa'mi fac un cont. Adica ba da am avut unul dar j'am uitat :loser: . Whatever, nimanui nu'i pasa, stiu~stiu. In fine. Let's talk 'bout me !
Sunt ciudata, defensiva, nebuna, mofturoasa, pofticioasa, putin narcisista, intepata, draguta/rea cu cei care MERIA. E pe merit guuuuys. C= (nu stati la rand <3) Hmm .. numele? Neah e urat, n'am de gand sa vi'l spun. Varsta? Description <<< .

Likes & dislikes? OWKEY !
Sunt o gramada de lucruri care'mi plac deci ce spuneti sa trecem la partea " dislikes "? Da? Asa ziceam si eu c: . Oh, URASC persoanele care rad de handicapati/balbaiti (spun asta fiind ca am intalnit mii) . Adica hey, nu e vina lui/ei, asa s'a 'nascut okey? Lasa'l/las'o sa traiasca doar are si el/ea o viata. I mean, de ce rad? Ce'i asa de amuzant? Pune'te'n pielea lui, pun pariu ca nu te'ai simti bine. In fine ! ;3
Than, sunt persoanele care numesc alte persoane " cocalari " sau "pitipoance". Okey, inteleg, sunt FOARTE enervanti, dar sunt si ei umani. Lasa'ti'i dom'le'n pace ! >o<' Nu tin cu ei, credeti'ma, dar m'am saturat de toata treaba asta. Sau chiar invers, " coca/piti " sa'i numeasca pe cei din jurul lor " emo " . WTF?! (welcome to facebuci) -.-' . Emo vine de la emotional, INCULTILOR ! è.é bine bine gata ca ma enervez singura. 9 Cam atat cred. c:

M'owkeey . Ce spuneti despre preferintele mele? Ei bine, in timpul liber ( avand in vedere ca orele se termina la 18:15 si ajung acasa pe la 18:45, nu, nu am prea mult timp liber ~ p.s. am ore chiar si sambata ) ma uit la anime'uri *w* gen Another, Darker than black 1 & 2 , Death note, Bleach, Fairy Tail, Shiki, Vampire Knight, Infinite Stratos si multe altele. Scriu ficuri, dar ma plictisesc super mega extra hiper repede si nu le termin (desi acum am o idee buna si cred ca acest fic, da FICU' IESTA ICI SA, am sa'l terminesc!). Daca nu, ies cu prietenii mei imaginari fiinda mda .. nu am prieteni .. deci acum am sa .. umm, stiti voi, am sa pec in coltisorul meu si .. am sa plang, you know ..

-------------------------dupa 3 ore------------------------------

Gataa ! (p.s. sa fie clar am prieteni, eu doar glumicesc hug)
Deci, cum spuneam, " M'owkeey . Ce spuneti despre preferintele mele? " ---> Mdeaah 78 Nu stiu ce sa mai spun. :worry: . Oricum, cred ca am vorbit prea mult, MULT PREA MULT ! c: Deci, daca mai vreti sa aflati ceva despre mine, just ask.
Bye ! ~

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Raawrr loves ya. <3 ~~~~~~

#2
nu-i* vi-l* n-am* care-mi* fiindca* s-a* lasa-l/las-o* etc. Deja ma dor ochi.
Nu ma lungesc, MMMORPG/ Strategy?
Welcomen here, have fun, etc.

Dupa "!" nu se pune punct.

Da Lokke, asteptam sa vii si sa-mi distrugi reputatia, si ca sa vezi cat de blablabla pot fi nu am sa corectez ca sa-ti las satisfactia. Hai, bucura-te.
dsagchyuvknjjnonixsre old man.

Asa, ca fapt divers, port ochelari.
Si ca un al doilea fapt divers:
(10-09-2012, 02:19 PM)Raawrrey. A scris: Ce primitori sunteti <3.
Storm, du-te la un control daca te dor ochiI ;3. Lokke, imi place sa pun punct dupa orice, problem?. (punct)

ochi*

Calma sunt chiar destul de mult, poate chiar prea calma 39 Si draguta sunt, but I think you have to know me first. Iar amabila, nu stiu, poate ar trebui sa fiu mai amabila (am sa reflect asupra acestui subiect).

@Daria: Cand calci persoanele putin pe coada devin mai interesate, mai curioase. Deci teoretic, chiar asa incercam sa atragem useri noi. Bring the users like a boss.
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#3
E bine ca ai pus punct dupa semnul exclamarii. Altfel nu stiam unde incepe si unde se termina titlul threadului.

Daca as fi in locul parintilor tai te-as trimite inca o data la scoala, ca obviously, lectii de coerenta nu ai luat pe acolo.

Astept cu sufletul la gura "fic"-ul tau.


Also

(09-09-2012, 07:32 PM)Stormrage A scris: nu-i* vi-l* n-am* care-mi* fiindca* s-a* lasa-l/las-o* etc. Deja ma dor ochi..

MUAHAHA!
Innocence proves nothing

[Imagine: itswG.jpg]

#4
Si asa atragem noi userii /facepalm.
Trecand peste, bun venit pe zup, sper sa te simti bine aici!
Culori preferate?
Suc preferat?
Film preferat?
[Imagine: Jun0xCa.png]

#5
Ce primitori sunteti <3.
Storm, du-te la un control daca te dor ochiI ;3. Lokke, imi place sa pun punct dupa orice, problem?. (punct)
Merci Daria.

Culori preferate?
Verde ^w^.
Suc preferat?
Prigat de piersici.
Film preferat?
Uhm :s. Safe.

Prezentarea ta Storm.
"Hello! Eu....sunt dragutza, energica,amabila,convingatoare,calma"
Nu esti deloc draguta, amabila sau calma. C: Nu e bine sa minti !(punct) :grr:
They say " before you start a war you better know what you're fighting for. " ~ Well, baby,you are all that I adore. If love is what you need, a soldier a will be.

#6
(10-09-2012, 02:19 PM)Raawrrey. A scris:
Ce primitori sunteti <3.
Lokke, imi place sa pun punct dupa orice, problem?. (punct)
M:grr:


1/10

Obvious troll is obvious.
Innocence proves nothing

[Imagine: itswG.jpg]

#7
45

/facepalm, leave the girl alone you monsters! You're stealing my act -.-.

Ma rog, trecand peste faptul ca probabil desi nu ti-as fi semnalat chiar la bun veniti punctuatia si toate cele, as fi facut-o mai tarziu, bine ai venit printre noi.

Nu-i baga pe astia doi in seama, Storm e chiar simpatica si Lokke are mai multa cultura si mai multi ani decat pare, sper. Sunt sigura de partea cu ani.

Ti-a atras ceva atentia pe aici pana acum? Cum ti se pare forumul?
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#8
(10-09-2012, 03:57 PM)Arya A scris: 45

/facepalm, leave the girl alone you monsters! You're stealing my act -.-.

Ma rog, trecand peste faptul ca probabil desi nu ti-as fi semnalat chiar la bun veniti punctuatia si toate cele, as fi facut-o mai tarziu, bine ai venit printre noi.

Nu-i baga pe astia doi in seama, Storm e chiar simpatica si Lokke are mai multa cultura si mai multi ani decat pare, sper. Sunt sigura de partea cu ani.

Ti-a atras ceva atentia pe aici pana acum? Cum ti se pare forumul?

Good guy Arya 15

@I speak/ write in english like 9/10 times and I never forget to put dash instead of apostrophe (or viceversa).
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#9
Ma rog, trecand peste faptul ca probabil desi nu ti-as fi semnalat chiar la bun veniti punctuatia si toate cele, as fi facut-o mai tarziu, bine ai venit printre noi.

Merci si umm .. nu scriu cu cratima pentru ca sunt obisnuita cu apostroful avand in vedere ca nu mai locuiesc in romania de 4 ani, so please é.è . In fine chiar nu'mi pasa. ^w^ .



@Daria: Cand calci persoanele putin pe coada devin mai interesate, mai curioase. Deci teoretic, chiar asa incercam sa atragem useri noi. Bring the users like a boss.

Don't think so. 3
They say " before you start a war you better know what you're fighting for. " ~ Well, baby,you are all that I adore. If love is what you need, a soldier a will be.

#10
Locuiesc in Cipru de 4 ani, nu-mi poti oferi mie scuza asta si plus eu glumeam, dar nu cu rautate. Am renuntat sa mai trag userii de urechi. Vor sa scrie ca cei needucati, problema lor.

Iti mai pusesem o intrebare? Ai vrea sa-mi raspunzi :3? Ca admin as dori sa stiu ce va place si ce nu.

Multumesc si spor la postat. Si nu-i baga pe toti in seama. Noi ne certam intre noi, dar la sfarsitul zilei dupa ce ne saturam sa ne scoatem ochii, radem si ne intelegem bine. O sa vezi intre timp 10

Si unde locuiesti? Ca sa nu ma agit sa te caut dupa IP.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Heyaa, guys ! ^.^ Wolfx . 3 1.870 08-02-2013, 04:35 PM
Ultimul răspuns: Wolfx .
  Heyaa :D SunLuvrAmy 2 2.204 17-09-2008, 06:07 PM
Ultimul răspuns: Kazuki


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)