Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Heya there!Aira-chan here!^_^

#1
Ohayo!^_^
Nume:Iza
Porecla:Aira
Varsta:10(pun pariu ca sunt cea mai mica O_O)
Locatie:Bucuresti,Colentina,sector 2
Hobby:Cosplayer
Pai...ce sa zic despre mine...sunt agitata,amuzanta,prietenoasa,nebuna dupa cosplay,anime si manga!pupic
Sper sa fim prieteni!^_^ Ja ne!

#2
Bine ai venit pe Animezup, Aira-chan!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Pai... Buna sun Adela si bine ai venit pe animezup ser sa te distrezi si multi, multi, multi prieteni printre care si persoana mea! Asa ca iti dau o bomboana la chibi!
Bye!
Ja Ne!
bye
Lawl.

#4
welcome on animezup hug
nu cred ca esti cea mai mica... oricum, ia asta ca pe ceva pozitiv 10 : spre exemplu... deci eu imbatranesc mai repede 22
sa-ti faci multi prieteni(si eu, nu-i asa 5? ) si sa te distrezi!!!
am o singura intrebare 4 :
-care este anime-ul/manga-ul tau preferat... sau preferate ^__^?
Zbye pupicpupic

#5
pai...sa-ti raspund la intrebare...xD..
Manga preferata...Naruto...si Air gear...
Si anime preferat....Air Gear....in rest....imi mai plac:
Naruto,The Melancholy of Haruhi Suzumyia,Gravitation,Air Gear,Lucky Star,Death Note,Bleach,Yu-Gi-Oh si Nana...Smile

#6
heya hug pupic bun venit pe zup hug
sper sa iti faci prieteni noi si sa te distrezia alaturi de noi.
Cateva intrebari :
Ce muzica alculti?
Care este formatia ta preferata ?
Care este culoarea ta preferata?

cam atat.hug
ne vedem pe forum .4
Spor la postat and have fun 4
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#7
hy Iza :pupic: .Bine ai venit pe zup.Sper ca te vei distra alaturi de noi si ca iti vei face multi, multi prieteni.Nu este cava rau in a fi cea mai mica de pe forum *desi nu cred ca esti....*.Pana acum am crezut ca eu sunt cea mai mica21.Sper ca vom deveni prietene, iar daca raspunsul este da, atunci daca vrei imi dai si mie ID'ul tau? 5 prin pm.
As avea o intrebare pentru tine:
Ce zodie esti?




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)