Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Heya ppl xD

#1
mda, nu am chef sa mai pun welcome'ul kilometric..asa ca spun ceva rapid despre mine
Nume: doesn't metter
Age: the same
Music: Rock, j'rock,j-pop, hip-hop, rap...but, in pricipal primele trei. ascult the gazzete, an cafe, bowling for soup, simple plan, good charlotte, green day, miyavi, alice nine, AAA, ai otsuka, on/off, anna tsuchiya, tommy heavenly6, the veronicas, ayabie, BoA, gackt, hikaru utada, KAT-KUN, koda kumi, kotani kynia, linkin park, morning musume, nana mizuki, nickelback,
nightmare, olivia, danger gang, lm.C, charlotte etc...
Cateva informatii despre mine: Hm, sunt o fire prietenoasa, indiferenta in unele situatii [depinde de starea mea de spirit, ce mi se schimba destul de usor], sunt putin cam sarcastica, si multi spun ca deja am ajuns la obraznicie [se poate, but pur si simplu nu ma pot abtine xD], pot spune ca sunt si o persoana agresiva [doar in unele situatii, in ultimul timp nu mai raspund provocarilor], asa...pot spune ca sunt aeriana [din ce in ce mai mult], nebuna [nu de'aia pe care o baga la sanatoriu ]
Culori preferate: negru , albastru, mov [nu ma vedeti pe mine in culori deschise, doar inchise ]
cam atat despre mine..intrebari?

#2
Bine ai venit pe Animezup, LunatiQ!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
wow, so fast :]] anyway, thanks pentru welcome, nu voi uita, asta e sigur ;]]
thanks again >;d<

#4
hello^^ and welcome Smile daca asculti si black metal u`re my best friend 21

#5
well, ascult si asa ceva...aka am ascultat mai demult, in fine, intotdeauna pot asculta din nou ;]] [pe moment sunt prinsa in j'rock <33] anyway, thanks pentru primire >;d<

#6
lol..cum sa nu trec p'aci :O..asta nu mi-o iert..deci,sateno...bine ai venit >;d< si distractie placuta ;x[si ai grija cu yaoi'u 15 sa nu faci victime]
[Imagine: 52amxj.jpg]

Illusions or real illusions.
Within the illusions hide real illusions...
From the real illusions, the illusions are created.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)