Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Heya everyone ^^

#11
Heya Metal A. Si mi'ar face mare placere sa devin prietena cu useri de pe forum ^.^ si bineinteles, si cu tine.Eu nu ma supar niciodata cand imi sunt puse intrebari deoarece imi face placere sa raspund la ele.
1.Asta este o intrebare dificila, insa cred ca aleg negru.
2.Cartea favorita? Wow, la fel de dificila intrebarea. Insa cred ca Juramant de sange, de Richelle Mead e preferata, desi si celelalte carti din seria Academia Vampirilor mi se par interesante xD.
Autorul preferat este Richelle Mead deoarece imi place extrem de mult felul in care descrie actiunea in cartile ei.
3.Intr'un singur cuvant? Sa vedem...nebuna, deci cred ca acest cuvant ma descrie si nu sunt singura care spune acest lucru.
4.Pai am un catel, se numeste Rex. [mda, e comun numele acesta, dar totusi e interesant].Cum sa nu'mi placa pisicile daca adesea sunt asemanata cu ele?Sunt animale interesante si foarte jucause cand vor, desi le place sa leneveasca cam mult.Si motanii?Pai recunosc, imi plac mai mult pisicile desi motanul prietenei mele cele mai bune este adorabil xD

Mersi pentru intampinare.Hugs and kisses ^^
Time you enjoy wasting, was not wasted.

#12
Deci eu am venit cu intarziere lungaaaaaaaa
Dar eu te cunosc deja iubita mea Dya:d deci..ce pot spune Welcome si toate cele, sa fii cuminte si sa nu ma inseli pe aici24
Ce-mi place la tine? asa ca sa dau pe sleau dragostea mea eterna pentru tine21
Imi place ca esti nebuna...ok..nu a sunat bine..dar tu sti la ce ma refer..spitalul 9 te-ar refuza daca ai cere sa fii internata acolo21

Deci bine ai venit si sper sa te intelegi cu toti ceilalti cum o faci cu mine,daca o faci asa, e clar ca forumul pica in cap24
Love Fiction And Anime
Love My Friend's

Copilu' Tembel xDD

Virusel

Dragonz Eyez

Dya xD



#13
Ohhh sweetie, mersi pentru intampinare hug .Ma gandeam ca nu mai dai pe aici >.>
Oricum ma bucur ca ma consideri o prietena asa de buna, inseamna mult pentru mine asta ^^
Si am o nelamurire? Chiar crezi ca sunt atat de nebuna? 21
Oricum, mersi pentru intampinare inca odata hug
Time you enjoy wasting, was not wasted.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)