Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Heya everyone ^^

#1
Bune tuturor ^^

Cine sunt eu?
Pai e simplu.Sunt o fata bruneta, cu ochii albastrii'verzui, care are momentan 15 anisori.

Ce imi place?
La fel de simplu.Imi place sa scriu fic'uri, sa ascult muzica,in special rock, sa citesc unele carti care mi se par interesante, medalioanele, fluturii, pisicutele, inghetata si tot ce tine de vampiri.

Ce nu'mi place?
Ehh aici e mai greu caci nu'mi plac o multime de lucruri printre care culorile galben si roz, manelele, pitipoancele, cocalarii, sa astept, sa fiu mintita,etc.

Cum sunt?
Pai asta e ceva si mai complicat.Unii ma caracterizeaza ca fiind o fire vesela, intelegatoare, calma, cu capu pe umeri, serioasa si toate cele insa se inseala.Eu sunt o fire cam nebunatica, cam rebela de la un timp, mai singuratica, adica imi place sa'mi petrec timpul singura, nerabdatoare si al naibii de curioasa.Mda,acesta e cel mai mare defect al meu alaturi de incapatanare.

Imi plac anime'uri si sa citesc manga[desi se intampla cam rar].Printre anime'urile preferate se afla : Vampire Knight,Blood+,Trinity Blood,Bleach,Naruto,Spirala si multe altele.Ca manga Bloody Monday.
Daca mai aveti nelamuriri,intrebati ^^
Zbye ~
Time you enjoy wasting, was not wasted.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Dya xD!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bun Venit Dya xD! Mă bucur să te cunosc şi mai ales că eşti încăpăţânată, şi eu sunt ^^, dar ca să fiu în ton o să îţi pun şi câteva întrebări de curiozitate.

1. Ce anotimp îţi place?
2. O să postezi fic'uri şi aici?
3. Unde locuieÅŸti?
4. Wanna be friends?
Slipping through the cracks of a dark eternity
With nothing but my pain and the paralyzing agony
[Imagine: 6iseio.png]

#4
Heya si multumesc pentru intampinare ^^

Ayami
1.Oscilez intre toamna si iarna
2.Sigur,de ce nu?
3.Cluj-Napoca,ei bine nu chiar in Cluj,dar pe aproape ^^'
4.Sure,mi'ar face placere :302:
Time you enjoy wasting, was not wasted.

#5
Hello, Dya Smile Bine ai venit pe animezup, iti urez distractie placuta si sa iti faci cat mai multi prieteni. Te cheama Diana nu-i asa? O.O Si pe mine 15 Dar aici mi se spune Beki, sooo incantata de cunostinta. Imi place ca esti o persoana vesela si intelegatoare ._. In ultima vreme am avut parte de numai persoane care nu ma intelegeau deloc ._. In fine, trecem peste mine :]] Se pare ca suntem cam la fel, caci si eu ma caracterizez ca fiind o persoana calma, dar foarte incapatanata. Sunt taur si cam de aceea xD Tu ce zodie esti? Si eu am casa pe langa Cluj, intr-un sat de pe langa xD Si in fiecare vara trec pe acolo.
Si alte intrebari...
1. Ce filme iti plac si ce genuri preferi?
2. Actor preferat?
3. Fana yaoi? 65
4. Canti la vreun instrument? Daca nu, ti-ar placea sa practici vreunul ?

Cam atat cu intrebarile, caci nu vreau sa te inebunesc xD Inca o data bine ai venit si sedere placuta.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#6
Heya Beki..si te inseli, nu ma numesc Diana ci Claudia :tongue1: [pe fiecare forum pe care am acest nick sunt intrebata acelasi lucru].
Si ca zodie sunt balanta.
1.Imi plac multe filme,majoritatea fiind horror.Cateva ar fi: Black Christmas, 30 Days Of Night, The eye, Jennifer's Body, The Hills Have Eyes, Orphan, The Grudge si multe,multe altele ^^
2.Uhm actor preferat?...grea intrebare.Totusi il aleg pe ...Jensen Ackles,imi place personajul pe care il joaca in Dark Angel :X
3.Da, adica nu sunt o super-mega fana insa imi place acest gen.
4.Nu, nu cant, insa mi'ar face mare placere sa practic chitara sau tobele.

Mersi pentru intampinare si "ne citim pe forum" ^^
Time you enjoy wasting, was not wasted.

#7
1 iti place asta http://www.youtube.com/watch?v=p1dITzZ_x...re=related
2 Culoarea preferata?
3 partenerul perfect?
4 esti sau nu impotriva celor pe invers?
5 cu sau impotriva romilor (ca nu mai avem voie sa le spunem tigani)?
6 obsesia ta?
[center]Timpul trece fara noi cu tot ce a fost
Ramane numai amintirea fara rost
Eu te iubesc cum te-am iubit, tu m-ai uitat
Din clipa in care...ai plecat.
[Imagine: lenand10.png]
http://www.dailymotion.com/video/xcmsqp_...-me_webcam[/center]


#8
Ah, ok...greseala mea xD. Imi place foarte mult numele Claudia 15 Am o prietena cu acest nume si toata ziua as striga-o :]] Si eu ador filmele de groaza, dar nu ma dau in vant dupa acele cu mult sange si foarte scarboase. In general imi plac cele in care chiar ma sperii si sa privesc in toate partile sa ma asigur ca nu e nimeni :]] Si eu am vazut Orphan, mi s-a parut un film foarte bun, un film la care chiar m-am speriat. Acea fetita era sa zic asa, scary. Nu-mi plac fetitele cu pielea foarte alba si parul foarte negru. Mi-e frica de ele, mai ales cand se uita asa ciudat :]]
Cand am auzit de Jensen Ackles, am cazut de pe scaun. Este actorul meu preferat, imi place mult de el, mai ales rolul pe care il are in Supernatural :]] Urmaresti acest serial? Deja simt ca te iubesc xD Ne mai auzim, bye :3
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#9
Charlotte, mersi de intrebari ^^
1.Da, imi place, este una din melodiile mele preferate xD
2.Pai nu ma pot decide intre albastru si mov, insa si verdele ocupa un loc in topul meu
3.Uhm..sa fie inalt, brunet, cu ochii verzi sau albastrii, sa fie amuzant, creativ si putin mai nebunatic [la fel ca mine]
4.Pai sincer mi'e indiferent, adica si ei sunt oameni deci nu am nimic impotriva lor.
5.Poi sunt impotriva celor care umbla cu cortul si asculta manele la maxim si toate cele, insa cu cei care nu fac chestii de genu chiar nu am nimic
6.Pai obsesia mea, mai nou, este sa spun "ooo shuu'la'la" insa nu stiu de ce.

Beki, se pare ca avem extrem de multe in comun si imi place asta.Ca sa'ti raspund la intrebare, am urmarit acest serial desi nu toate sezoanele.Si ai dreptate, rolul pe care il are in Supernatural e minunat xD
Time you enjoy wasting, was not wasted.

#10
Helău, Dya *h.u.g.s*
Well, îţi urez un bun venit călduros şi să-ţi faci mulţi - mulţi prieteni, printre care şi eu * laughs* .
Ca şi fetele de mai sus, am să-ţi pun câteva întrebări, dacă nu te superi : ] .
Alb sau negru ?
Cartea favorită ? Dar autorul ?
Dacă ar fi să te descrii într-un cuvânt, acela ar fi...?
Ai animale de casă ? Ah, îţi plac pisicile ? În special motanii ? 15
Cam atât am avut de spus. Îţi spun încă odată un bun venit şi sper să te distrezi >:d< .
*h.u.g.s*
The stolen kisses are always the sweetest

[Imagine: 15heo49.png]
Thx, MimiÅŸor <3

True love is like ghosts, wich everybody talks and few have seen.










Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)