Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Heya!

#1
hehe... sunt noua pe site[mda, ca nici nu era evident...] Cam ca majoritatea sunt "anime addicted". Desi, pasiunea nu am avut-o de mica nu acum mult timp a inflorit in mine^^ Ma uit la animeuri de cate ori am ocazia momentan imi pierd timpul vizionand episoadele din naruto ori citind manga[ yes, I know what will you say, another Narutard...-.-]
personal info... pai, am parul negru(dupa ce ma spal prinde in mod ciudat o noanta rosiatica >>) ochii caprui-negri. Sunt o fire calma, incapatanata, cand trebuie, in general activa, uneori prea sincera ori "directa"...loiala fata de prieteni[poate nu am multi, dar mi-as da viata pentru ei^] cand ma apuc sa vorbesc cu cineva nu ma mai opresc, incerc sa ma fac agreata de cei din jur desi uneori o cam dau in bara[ no need for examples] imi place sa dovedesc ca sunt mai buna decat persoanele pe care nu le agreez de nici un chip[pline de fitze si gata sa-si tradeze prietenii pt interese personale si stupide] lucruri preferate...cateva... lucruri nepreferate...multe...[prea lunga lista sa o afisez;"3]
Hobby-uri... animalele, schitatul, pictura, desenatul free style ori manga/anime... sunt specializata pe animale, desi abia de cateva saptamani m-am apucat de oameni.
Animeurile cred ca le-am precizat in prima fraza and...thats all.

If somebody want to ask me something else...

#2
Welcome !
Sper sa te simti confortabil pe aici ^__^
Eu nu am intrebari >.< Am capul sec acum 4

Have fun !
Zelia on: DeviantArt & MAL

[Imagine: fiveofusweremeanttobeby.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)