Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Heya~ ^.^

#11
Sa-mi aminteasca cineva de ce am scos quickreply-ul...Head-crazy-rabbit-emoticon
Bine ai venit pe site, draga Cora (nume mai scurt, sunt lenes). Ai sa te simti aici ca acasa deoarece, precum taramul lui Hades unde stai jumatate de an, siteul e cam mort.

Lasand la o parte mitologia, daca joci lol te astept la vreun meci, daca nu joci lol ramai pe mana fostilor mei minioni de aici.

Dragoste.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#12
Imgur, dear Sy, because Imgur. Thats why. 8c
*cries bc no quick reply*
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#13
Citat:, ultimul film vazut e Mortdecai
Why would you do that to yourself?
"You got no business questioning a thang"

#14
Citat:sper ca inscrierea pe acest forum (pe care il stalkuiesc de cativa ani) sa imi reaprinda dragostea pentru acest gen

Nu vreau sa-ti stric entuziasmul si sperantele, Lexi, insa in locul tau nu mi-as pune prea multa baza ca acest forum, asa cum se prezinta el acum, poate sa mai reaprinda ceva, dar nah, speranta moare ultima pana la urma.

Eu unul iti urez bun venit, vad ca deja ai fost intampinata cu mare aplomb de catre mica comunitate. Daca cauti recomandari de anime-uri sau manga, feel free to ask around, nu prea mai sunt discutii pe seama lor pe aici, insa userii inca sunt la curent cu ultimele noutati, trebuie doar putin (mai mult) trasi de "tastatura". In rest, fii tu insati and have fun. Cya around.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#15
Wow ce de comentarii...in orice caz bine ai venit printre noi si distractie placuta. Acum trecand si eu putin in revista putinele detalii pe care le stiu am o singura intrebare...iti plac iepurasii sau pinguinii? Si daca ai avea sansa sa te metamorfozezi intr-o creatura fantastica care ar fi aceea?
Haave fun pe aici si scuza-mi intrebarile ciudate 4
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)