Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Heya ^.^

#1
Salut tuturor, ma numesc manu si sunt pe Zup de ceva timp, dar la cat de ametita is, abia acum mi-am amintit sa dau un post pe la noi veniti ^.^"
Deci si prin urmare, eu scriu ficuri si am postat un tip sub numele de userul ellamanu, dar nu imi mai merge, asa ca postez pe acest cont. Daca aveti intrebari, puteti sa mi le puneti ^.^
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^

#2
Bine ai venit pe Animezup, manu!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hey manu

Te-am mai vazut pe aici pe forum , si ti-am mai citit unele fic`uri . Chiar ai talent ^^'.

Well , the questions :

1 . Ce zodie esti?
2 . Ce gen de muzica asculti?
3 . Ce iti place sa faci in timpul liber?
4 . Asculti k-pop? ^^'
5 . In ce oras stai?

That's all . Nu am ce sa iti urez pentru ca deja stii cam totul despre forum , deci sper sa avem ocazia sa mai vorbim si noi . ^^
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

#4
Sunt varsator, ascult foarte mult rock de orice fel - sinfonic, goth, hard si cate o data alternativ. In timpul liber prefer sa ma dau cu rolele, sa ies afara, sa scriu ficuri, sa ascult muzica sa ma joc pe PlayStation2 - sunt invechita =_= - si multe altele. De fapt nu am incercat pana acum sa ascult k-pop, sincer in clasa mea si in grupul meu de prieteni nu se vorbeste de k-pop T.T, pai am doua orase sa spun asa ^.^ natal Resita, unde ii am pe bunicii mei si unde fac clasa a doispea si Felix, Oradea, unde am crescut si ma duc in fiecare sfarsit de week-end.
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^

#5
Buna manu,bine ai venit....distreazate si dfati multi prieteni printre noi^^..succes la posting!
[Imagine: chocolatepassion-1.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)