Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

<_< Heya!!! ^_^

#1
Salut , fani anime&gt;4&lt;.Cred ca ar trebui sa ma prezint...ma numesc Cornelia dar daca vreti imi spuneti Tayuya ..am 13 ani...sunt din Bucuresti...sunt un mare fan anime....imi place sa ma distrez la maxim...am foarte multe anime'uri favorite....de ex:Naruto,Death Note,Nana,Mermaid melody,Love Hina,Kaleido Star,Gravitation,Paradis Kiss,Spirala,Jigoku Shoujo,Yu Yu Hakusho si multe altele...imi place sa ascult muzica orce gen inafara de MANELE!!!! and populara...imi place sa fac glume proaste noaptea65 ce sa mai zic7..deocamdata cam atata...and see ya!!!:bye:

#2
Bine ai venit pe AnimeZup Tayuya Chan !Wow , si mie imi plac [,] cam aceleasi animeuri , asa ca sunt de parere ca o sa ne intelegem bine !Intrebari ... Aaa da !Ce filme iti place sa urmaresti ?Si ... ce fel de carti citesti ?
In rest ... Welcome inca o data si distractie placuta pe forum !
[center][Imagine: 2ibj691.jpg][/center]

#3
Arigato pentru intampinare :biggrin: pey deobicei ma atrag filmele horror sau comediile....si cate odata romance Smile ....nu prea imi place sa citesc..numai daca e vr'o carte care imi place daca nu,nu....4

#4
manga nu citesc...si de chefirl nu am auzit pana acuma, dar ma voi interesa....cel mai mult imi place mov si verde...smile
si poti sa'mi spui elly-chan 71




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)