Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Heya

#1
Nu sunt chiar noua pe acest site dar pana acum n-am avut timp sa-mi fac o prezentare si apoi nu ma prea omor cu asa ceva65 sa vedem...

Ma numesc Mihaela, am 16 ani sunt din Petrocity78am descoperit animeurile pe la 13 ani si am vizionat destule :smart: dar cel mai mult mi-au placut:Veteranul Inuyasha,Nana ,Parakiss,Naruto,HoneyXHoney drops,Yu Yu H,Full metal alchemist,Full metal panic si seria Fumoffu...etc.

Btw sunt yaoi fan..si acolo am vazut destule dar m-a impresionat mai mult Okane ga Nai si Junjou romantica.
Gata gata ma opresc ca va plictisesc:bye:

#2
Ehhh...nu ai de ce sa ne plictisestiSmile
dar as mai vrea sa stiu cate ceva despre tine 4
..cum ar fi:

1: care este animeul tau preferat?
[si dak poti sa-mi spui si de ceon the phone

2:ce muzica asculti??


3:Trupa/cantaretul preferat ...care este??


4:ce filme iti plac??

^_^

5:stiu ca asta nu este tocmai o intrebare dar as vrea sa stiu daca iti plac manelele44 [este o curiozitate ff mare pt mine-nu pot sa ma abtin]


cam atat...sper sa te acomodezi repede pe forum,avand in vedere k esti de mukt timp logata*nu cred k va fi o problemastea

spor la facut ficuripupicpupic si cam atat


ja ne!!! bye bye
2 squirrels: one english, one romanian. Each squirrel in her tree . E. squirrel was fucking a nut. R. squirrel ask: - Are you fucking crazy? E. squirrel answer: - No, I`m fucking nuts .

#3
Animeul meu preferat...way..pe care sa-l aleg..cred ca Nana pentru ca e mai apropiat de realitate.
Muzica ...rock maybe...a little j-rock...nu pot sa zic ca-s adepta unui singur gen ascult si altele.
Trupa preferata e Nickelback
Ador Horrorurile desi multe m-au dezamagit...de la un timp incep sa adorm la ele
Manele21) mitsume chidori poate cand sunt beata21)dar cum nu beau prea des...nupe de fapt habar n-am de nici o manea

Multumesc de primire...btw ficuri nu scriu..

#4
yyuuuppppyyyyy!!!!!


injca cnva mi se alatura in "campania antimanele" !!!!

si mai am akm o intrebare:dc nu scrii ficuri???[sper k nu sant kam curioasa4]
2 squirrels: one english, one romanian. Each squirrel in her tree . E. squirrel was fucking a nut. R. squirrel ask: - Are you fucking crazy? E. squirrel answer: - No, I`m fucking nuts .

#5
21)))nu stiu de ce nu scriu...nu ma pasioneaza imi place sa le citesc dar nu las commmenturi niciodata...106..nu-mi place sa critic sunt o persoana neutra.

Campanie antimanele??21)ma alatur cu siguranta!!

#6
hello satsuki and welcome...
Have fun on za forum,don`t spam s.a.
Fana Yaoi,oh yea,ai ce sa citesti...JR SI okane ga nai huh? my favorites hug
Oh well,antother naruto fan 3 Ah,ce bine 3 Ok,see ya on za forum

:bye:
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)