Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey world!

#11
Heeey mersi hug
Well, eu am inceput azi dimineata cu o ciocolata :X Deci s-ar putea sa ne intelegem bine 71
Well again, niste prietene vorbeau de zup, si nu stiu cum am auzit de zup in sus in jos in stanga si-n dreapta si deh, sunt curiozitatea in persoana 19 Asa ca am trecut si eu pe aici. De fapt am auzit de zup acu' cateva luni, dar deh, lenea asta 78
Semnatura meeea, mi-a facut-o un amic 21 Eu mor dupa ea 21 Multam hug
[Imagine: 140fbdw.jpg]

Și nu ne va păsa de ei cât timp vom avea propriul nostru soare care să ne țină de cald.

#12
Ăhăăă îţi ador semnătura.hug E atât de hawt 15 Spune - i amicului tău că a făcut o treabă foarte bună cu sigul. Îmi place tare mult fontul folosit. [ ăla mare principal ].
Îţi place şahul ? Da, eu sunt obsedată de aşa ceva. Ador jocul ăsta. Şi vi la Nijikon ? Se ţine la Bucureşti. Poate ne vedem pe acolo. Nu voi fi oricum singură, so sper să mă văd cu majoritatea userilor de pe forum.
-

#13
Sahul... Da imi place. Nu sunt jucatoare inrainta dar imi place cand imi bat calculatorul cateodata21
Hmm... Personal nu stiu prea multe lucruri despre Nijikon 9
[Imagine: 140fbdw.jpg]

Și nu ne va păsa de ei cât timp vom avea propriul nostru soare care să ne țină de cald.

#14
Oii... runda trei cu trei intrebari21
-Vrei sa fim prietene?(eu vreau, mult de tot)
-Iti place muzica cantata din pian sau vioara? (mie da)
-Ce ai alege dintre: o ciocolata mare cu alune sau o caserola de inghetata cu fistic/vanilie? (si mie imi plac fff mult dulciurile, incerc sa reduc) Cam atat. Surprinsa?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#15
FOarte surprinsa. Doar atat? 46 Asa, atunci ca raspundem 21
-Dap, cum sa nu? [Auzi, e voie sa dai id-uri pe aici andt stuff? 0.o106]
-Daaa o ador. Mai mult pianul decat vioara, si mai mult chitara decat pianul 71
-Ambele :X Ciocolata ca e ciocolata :X Si e facuta sa-mi satisfaca mie placerile 21 Iar inghetata cu Vanilie ca e inghetata si, la fel ca ciocolata, e creeata sa ma satisfaca pe mine si doar pe mine. 19
Asa, revenind. 4 Dar nu stiu la ce asa ca dau pe "Posteaza mesaj". 65
[Imagine: 140fbdw.jpg]

Și nu ne va păsa de ei cât timp vom avea propriul nostru soare care să ne țină de cald.

#16
Welcome dear hug Hope you will have a good time here xD
OMFG! Cate intrebari :O
Ok,nu stiu daca s-a mai pus dar te intreb:
- Citesti manga?Daca da,care e favorita?
- Un anime pe care l-ai lasat pentru ca te plictisea?
- Ai urmarit Kuroshitsuji?Daca nu,ai face bine sa-l urmaresti xD,ti-l recomand cu toata increderea,mai ales pentru gramada de fanservice *bites her lips*
Ok,acum lasand fangirl-ismul la o parte (da stiu ca nu exista cuvantul asta,dar il inventez eu acuma 10)
- Iti plac capsunile?
- Care a anotimpul preferat?
Etto,cam atat.Scuze daca s-au repetat intrebarile,dar ti s-au pus asa de multe DX
Anyway,have fun!
[Imagine: girlsignature.png]

Kiss me, k-k-kiss me
Infect me with your love,
And fill me with your poison.
Take me, t-t-take me
Wanna be your victim,
Ready for abduction.
Boy, you're an alien,
Your touch is foreign
It's supernatural, extraterrestrial.


[Imagine: ilikemusicsignature2.png]
A painter paints pictures on canvas.
But musicians paint their pictures on silence. ~L. Stokowski



#17
Nu s-au repetat intrebarile, nu-ti afce griji 4
Helau multam pentru primire 65
-Nu citesc manga. >.<" Sunt noua in lumea asta 65
-Naruto, cand eram mai mica 65
-Nu, dar m-am apucat de curand 65 De fap acu' cateva minute l-am incarcat de pe torrent... astept sa se downloadeze mai rpd primu' sezon 65
-Da imi place capsunicile 8 Nush de ce 65
-Vara Vara Vara... 9
[Imagine: 140fbdw.jpg]

Și nu ne va păsa de ei cât timp vom avea propriul nostru soare care să ne țină de cald.

#18
Woah,vara :X Si mie-mi place.E bine ca nu-ti place naruto >.<
Bine ca-ti plac capsunile si sper sa-ti placa Kuro (prostii,trebuie sa-ti placa xD)
So,welcome again si have fun watching kuro x3
[Imagine: girlsignature.png]

Kiss me, k-k-kiss me
Infect me with your love,
And fill me with your poison.
Take me, t-t-take me
Wanna be your victim,
Ready for abduction.
Boy, you're an alien,
Your touch is foreign
It's supernatural, extraterrestrial.


[Imagine: ilikemusicsignature2.png]
A painter paints pictures on canvas.
But musicians paint their pictures on silence. ~L. Stokowski






Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)