Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey world!

#1
Buna ziulica, lume! Deranjez? Deci am aterizat si eu pe aici ca musca-n lapte si nu ma caiesc pentru asta, ca si mustele stiu ce gustos poate fii laptele. Trecand peste asta, eu sunt Ada, pustoaica noua pe aici.
Asa, am citit la regulament ca trebuie sa pun si ce anime-uri urmaresc. Ei bine m-am apucat de curand de Bleach si programez sa ma uit si la Kuroshitsuji, apoi m-am mai uitat la multe altele acu' mult timp. A... Naruto, Shaman King, si ce altceva mai aparea pe la Tv.
Asa, nu mai stiu ce sa zic, sunt in pana de idei, dar banuiesc ca nu conteaza asa ca Hellooow Lome! 3
[Imagine: 140fbdw.jpg]

Și nu ne va păsa de ei cât timp vom avea propriul nostru soare care să ne țină de cald.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Difficult.Song!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hei . Bun venit aici . Câteva întrebări :
¤ Hobby-uri ?
¤ Anotimpul preferat ?
¤ Anime-ul preferat ?
¤ Culoarea favorită ?
¤ Cânţi la ceva ? La ce ?

Şi atât . Încă odată bun venit .

#4
¤ Nimic special, Televizor, calculator, iesitul cu prietenii, enervatul lumii, bla bla bla
¤ Vara :X
¤ Bleach momentan
¤ Negru, Rosu mai inchis, gri, verde da'la frumosu', alb...
¤ Nu, nu cant la nimic. Sunt varza la subiectul asta 22

Multam pentru primire 71
[Imagine: 140fbdw.jpg]

Și nu ne va păsa de ei cât timp vom avea propriul nostru soare care să ne țină de cald.

#5
Bunaaa!! Ce mai faci? Sa vedem... Varsta ta? Data nasteri... Zodia. Carti preferate. Fic-uri. Vrei sa ne imprietenim? Ce crezi despre manele? Ce muzica asculti? Trupa preferata? Cam atat... Daca e sa raspunzi vin cu altele mai noi21 Welcome! Sper sa iti plaza zup, sa iti prieteni, sa fi foarteee activa pe forum si cam atat. (sper) Eu ma numesc Andreea, incatata de cunostinta...[posturi unite]
"sa iti faci prieteni" ce greseala2 Anyway... Sa ai o zi buna (nu lipseste acesta propozitie la mine21 ) T_T A chiar de unde esti...? Ca eu nu vad ca ai scris... sau am chiorat eu si nu am stiu?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#6
24 Wow, pei stai ca o sa-mi ia ceva timp sa raspund 65
Fac bineeee. Cine nu face bine?! Tuuu faci bine?!
Varstaaa meaaa 15. A ta care e? 21
Data nasteriii 23.Decembrieee
ZOdiaaaa CAAAPRICORN:X:X:X:X
Caaarti preferate: multe si totusi putine.
Ficuri... Hmm sunt un mare fan al lor 21
Da, da vreau sa ne imprietenim Smile
Urasc manelele 65
Ascult rock, si multe altele...
Trupa Paramore
Suuuunt din Bucuresti, orasul cenusiu.
Asa, soarele rasare dimineata, o zi buna :p
[Imagine: 140fbdw.jpg]

Și nu ne va păsa de ei cât timp vom avea propriul nostru soare care să ne țină de cald.

#7
Daaa... Super. Si eu sunt din bucuresti. Mersi ca mi-ai raspuns la intrebari.
Runda doi. (poate urmeaza si runda a treia 21 )
Iti place yaoi-ul?
Ce crezi despre emo?
Unde ai fi vrut sa te duci in vacanta?
Astepti sa inceapa un nou an scoalar?
De cine tia fost cel mai dor?
Ce alegi: prietenie sau iubire?
Un prieten adevarat sau celebritate?
Talentul sau bunatatea?
Alergatul sau dansul?
Poze anime sau cu tine?
Ce iti scri cel mai des la sts pe mess?
Care e prima persoana cu care ai vrea sa vb cand intri pe mess?
Cu ce gand te trezesti de dimineta?
Crezi ca ai ceva original?
Crezi ca esti speciala?
Ce crezi despre viata?
Ce parere ai despre moara stricata de mine?
Ai un stil propiu?
Iti place sa plagiezi pe alti?
Cum ai putea sa te descri? O fire sentimentalista sau o fire puternica ce vrea dreptate in spusele sale?
Daca intr-o cearta este implicata si cea mai buna prietena a ta ai minti pentru ea?
Cat de des iti minti parinti?
Care e partea zilei care iti place? (adica dimineta cand pasarile ciripesc, seara cand totul se racoreste, etc...)
Ce crezi despre fenomenul numit "ploaie"? Ce gand te duce atunci cand vezi cum stropi cristalini se lovesc de pamant, geam, etc...?
Ce preferi la bloc sau la curte?
Cam putine stiu... am incercat sa mai reduc21 A sa spunem ca e o pedeapsa pentru atitia "a" 21 Glm. Nu ma lu-a in seama.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#8
Citat:stiu ce gustos poate fii laptele.

NUUUU!! ><" Suc secretat de o vaca...

Ahem, trecand peste asta, bine venisi pe forum. Have phun : )
http://s4.zetaboards.com/BLAQStyleRomania/index/ --> New MBLAQ forum for A+ out there ^^

#9
Wow. Deci este chiar wow. Ok, hay sa continuam runda 2 21

Hmm... da, imi place yaoi-ul dar nu m-am uitat decat la unu' singur int oata viata mea luuunga 21
Despre emo, nu cred nimic. Nu imi prea pasa. Imi plac cofurile emo 21.
Oriunde inafara Romaniei asteia de care mi s-a acrit 22
Nuuu, yuk, nu imi place scoala, cui sa-i placa?!46
Parctic de nimeni.
Prietenie. E mai dulce si mai usoara.
Ambele 21 Nu, de fapt un prieten adevarat... 105
Bunatatea
Dansul... dar yo nush sa dansez 65
Tre sa pun poze cu mine?!
"Soarele rasare dimineata". Sunt obsedata de cuintele astea...
Cu un prieten foarte bun care vad ca nu ma mai baga in seama 22
Cu gandul de a-mi deschide laptopul mai repede.
Yo sunt originalitatea in persoana 21
Fiecare om se considera special. Si eu sunt un om :X
Despre viata nu cred prea multe. E pur si simplu idioata. Dar asta este un lucru bun :X
Moara stricata de tine este foarte... de treaba si de treaba 113
Dap, cum sa nu?!
Nup, cum sa da?! 21
Yuh, eu sunt in toate felurile. De la o extrema la alta. Sunt sentimentalista 21, narcisista, enervanta, plangacioasa, prietenoasa, amuzanta, irascibila, bla bla bla... [Ambele variante spuse de tine 15]
Da. [Punct]
Atunci cand... trebuie 106 21
Seara, noaptea :X Atunci sunt eu mai tra-la-la si mai cu chef de viata 24
Ploaia e impersonala si rece. Nu ma incalzeste cu nimic venirea ei. Este mohorata oricat de asteptata ar fii de alti oameni.
Yuh, eu stau la curte si stiu ce bine poate fiii 105 Ca pana acum ceva timp am stat la bloc 22

Asa, gata, astept runda 3 21




EDIT: Nuu, Triangle... Nu-mi place laptele ><" EU gandeam acolo ca o musca, metaforic 71
Asa, mersi hug
[Imagine: 140fbdw.jpg]

Și nu ne va păsa de ei cât timp vom avea propriul nostru soare care să ne țină de cald.

#10
Hello, Ada - chan bine ai venit pe forum. BTW am dulceaţă de cireşe, vrei ? Îţi dau dacă vrei. E aşa de duuuulceeee : x îţi dau după apă că e mult prea dulce : )) cred că nu ai acelaşi stil tembel ca mine să mănânci desertul înainte de felul principal = )) Eu aşa fac o.o''
Oricum, cum ai dat de forum ? Bine ce întrebare retorică toată lumea ştie de zup : )) i mean e prea renumit. So, read the rules please şi take care la spam. Ah btw îmi place semnătura ta. Cine a făcut - o ? Sau ai recoltat - o de pe net ? o.o'' e foarte mişto.
-




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)