Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey there :D

#1
Salut Animezup 4

Ma numesc Adrian (ady4), dar mi se spune (in special online) WoLF. Ca sa ma descriu, as putea zice despre mine ca ascult rock (intotdeauna muzica e prim-plan pentru mine, deci cu asta incep 4 ) , gen metal, hard rock, alternative si ... yea, Soft/Ballade too! Totusi nu ascult doar rock, ci si rap, dubstep, uneori (cam rar) pop, daca imi place melodia si alte genuri pe care nu prea le stiu 21
Mai creez muzica, desi imi apar idei si nu le termin( gen fac beat si nu merge melodia, sau imi vine un bassline da nu continui ... @producers, you know what i mean 21 )
Imi place sa desenez, doar in creion. Nu folosesc culori. De ce? Am impresia ciudata ca orice culoare aplicata intr-un desen de-al meu n-are rost 4 SO, it's pointless ^^ .
Desenez in principal abstract/tribal (imi exasperez colegii, gen dureaza jumate din examen doar sa subliniez =]] ) dar si anime (yea...amateurish...) si uneori landscape (REAL amateur =]]).
In principal am o imaginatie bogata, de aici si chestia cu muzica si desenul. De curand am inceput sa scriu ceva versuri dar ... oarecum greu 21

Asa, sa trec la alta parte [enough music 4]

Inainte sa intrebati "yaoi/yuri/hentai" voiam sa intreb, cam ce inseamna?4 sunt oarecum noobish in anime, mai mult caut serii video si cam atat, deci nu sunt cunoscator 4 @Azazel, m-a invatat mult din ce stiu acum despre anime ... si intr-un an =]]

Ce mai pot zice, aparentele mi se par nesemnificante. Sunt [presupun] vesel si outgoing dak sunt cu prietenii. caz contrar (90% din timp) ori sunt pe PC, ori stau (doin nothing =]]) ori ascult muzica ... pe scurt, leneveala la greu 21

as for the "good guy/bad guy" desi am practicat o vreme [8-9 ani] arte martiale, nu sunt violent [decat glumesc, dar usor] si nici nu sunt impunator Smile mai mult imi place sa fiu un ajutor pentru ... cine are nevoie 21
yea, dorm putin, in general ma culc la MINIM 11 (rar O_O ) si maxim la 4-5 depinde. media 2-3 dimineata...si ma trezesc la 5, din moment ce stau in provincie 21

I kinda got nothin left to say so, eventual mai postati intrebari daca vreti sa aflati ceva 4

Peace ^^.

-WoLF
[Imagine: Wo_LF.jpg]

(\__/) Don't
(^.^) Kill
(") (") The
(") (") Bunny >.<

#2
Hey, ce tare! De cand vreau sa ma ajute cineva sa invat arte martiale/ akido/ ju jitsu, pacat ca stai asa departe ca te-as fi rugat daca mi-ai face favoarea!

Ha ha, bine ai venit Soul Reaper, si ii multumim lui Azazel ca te-a introdus Zupului, sper sa te simti bine printre noi.

Hmm, te intreb de jocuri pentru ca esti baiat si ma gandesc ca esti consumator. Si de carti, se intampla sa citesti cumva?
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#3
Hi again 4

De citit ... pff =]] Eu si cititul ... Am citit o carte in viata mea si din intamplare era sa termin a doua chiar acum cateva zile ... dar a ramas asa 21 Din pacate nici manga nu citesc, desi cred k o sa incerc 39
De jocuri, nu prea sunt schimbator, joc mai rigid asa, gen mult 9Dragons (yes, graphics suck but it's still a nice game 4) sau S4League sau NFS World. Mai joc uneori Freedom Fighters (nuj dc da lam terminat de zeci de ori pana acum =]] ) si alte jocuri off-line.
Depinde la ce te referi prin departe. Daca stai in bucuresti, nu sunt departe 4 stau in Ilfov. 20 km de bucuresti 4
Arte martiale am invatat ceva mai diferit. Daca ai auzit vreodata de GoJuRyu-Okinawa? E un stil de provenienta de pe insulele Okinawa 4 unul din stilurile-mama. Din el s-a nascut Ju Jitsu si altele sau el e nascut din ele, nu sunt sigur =]] Dar oricum, cunosc si elemente de jujitsu - judo - mma - thay boxing (diverse stiluri gen muay thay) si altele.

Cya and tnx 4 welcome ^^ 4
[Imagine: Wo_LF.jpg]

(\__/) Don't
(^.^) Kill
(") (") The
(") (") Bunny >.<

#4
Eu stau pe o insula in Mediterana, numita Cipru, la 1500 km distanta de Brasov, orasul in care m-am nascut, deci da, e departe. Oricum ar fi fost tare, nu am auzit de stilul respectiv. Ca si fata mi-ar fi placut sa ma invete cineva unul din cele doua stiluri ce le-am zis mai sus, chiar daca au diverse inflexiuni regionale.

Cat despre alte jocuri offline ce digeri?
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#5
Imi place sa aud ca mai sunt fete (inafara de cele pe care le stiu) dornice sa invete 4 majoritatea zic "nu-i de mine, e de baieti"

As raspunde la intrebare, dar n-am cum ... nu prea joc multe jocuri online 4 am jucat putin WOW, restul cum am spus : 9Dragons (circa 5 ani, de cand a inceput), NFS World (cred k am juma de an app, dar n-am mai jucat o perioada) si S4league (de vreo 3 luni sau asa) .
In rest nu imi prea permite calculatorul 4 Si plus ca sunt prea pretentios sa gasesc un joc bun ... Adica tre sa aibe grafica bune si efecte tari ... Dar nu exagerat ... Ceva sa fie 3D, dar nu gen ireal ... Fantasy, yet kind of possible in reality, with imagination... ceva de genu .. Nuj dak stii jocu, da cauta pe net 9Dragons dak nu stii si o sa vezi de ce nu joc multe 4 e cam rar sa gasesti un joc de genu care sa nu fie plin de pixeli ..
[Imagine: Wo_LF.jpg]

(\__/) Don't
(^.^) Kill
(") (") The
(") (") Bunny >.<

#6
Nu, nu, ziceam de jocuri obisnuite gen Assassin's Creed, God of War, CoD, Resident Evil, Prince of Persia, Soul Calibur, Mass Effect, InFamous, Dante's Inferno, Devil May Cry etc, stii, jocurile alea geniale iubite de gameri (inclusiv eu 21 ). Dar daca ai zis ca nu iti permite calculatorul inteleg. De asta prefer eu consolele.

Hmm, oricum bine ai venit si spor la postat!

[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#7
Hey WoLF, bun venit pe aici si tot discursul. Hmm... esti prieten cu Azazel[da il cicalesc non-stop cand sunt pe mess], deci ai 14/15 ani? Am observat ca ai zis mai sus ca unele fete care le cunosti spun ca artele martiale sunt de baieti... Cum sa spui asa ceva, mi-as dori sa practic arte martiale[sau martiane cum le zici "desteptaciunea" clasei], pentru ca, iarna daca da vreunul cu zapada in mine l-as ameninta ca il bat pana ii rup picioarele.
Acum am si eu un val de intrebari:
- Culoarea preferata?
- Vampiri, varcolaci, fantasy ceva?
- Fructele preferate?
- Era sa te intreb de numele real, dar acum am vazut mai sus. Ai animale de companie? Pisici?
- Vara sau iarna?
- Ai vreun pierce? Sau ai de gand sa-ti faci vreunul?
- Hmm...Ce culoare au ochii tai?[nu ma intreba de unde scot intrebarile, caci o sa-ti raspund cu: "tolba magica B- )"]
Gata, ma opresc! Iti doresc o zi fantastica de leneveala[imi place programul tau].

Samy fu` a`ci!

~Marele meu fratior mai mic: Stefuu~ :smart:
`Mica mea surioara mai mare: Wanna` :bv:
*Sora mea geamana: Me_Amy* :love:

#8
Oh, bun venit pe forum Smile.
So, arte martiale... Practic si eu (ocazional & for fun) karate - Shorin Ryuu. Nu de foarte mult timp, de vreo doi ani, but my dad teaches me. Oh, Azazel... Tipul cu care am facut un duel la FanFiction 21. Banuiesc ca sunteti prieteni or sth.
Anw, intrebari:
Trupe de rock ? Personal, ascult rock alternativ, metal, dubstep, hard rock and soft / ballade too :]]
Lucrezi in Photoshop ?
In ce clasa esti ?
Zodia ?

Well, tinem legatura xD Daca doresti sa ma intrebi ceva, un pm sau id-ul meu de mess (de la profil). Peace!

#9
Helau. I'm Amaranth.
Illidan sau Malfurion?

Bun venit aici, happy posting and have fun .
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#10
Heya... welcome in mediul nostru virtual.
hentai~ma dezamagesti....sunt filme pentru adulti varianta anime
yao~animeuri cu gay( not rasist today)
yuri-animeuri cu lesbiene
Acum hai dute si fa posturi 3
intrebari n-am.
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)