Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey, there!

#1
Salut! Pei, ma numesc Daniela Andreea, mi se spune des Dana, Danny, si poreclele mele sunt Dedy, Jelly, plus alte porecle tampite care, din fericire, nu sunt prea folosite (mai bine sa nu le stiti).
Am 15 ani, zodia Sagetator. Nici eu nu stiu exact ce sa scriu despre mine...Hmm, ma pierd des in ganduri si traiesc mai mereu printre norisori. Am o intuitie foarte dezvoltata desi imi pun bazele in rationament cand este vorba despre "problemele" din viata reala. Imi iubesc aproapele desi nu stiu uneori care e acela si sunt foarte credula cand este vorba despre "probleme serioase".
Imi place foarte mult sa desenez, desi nu prea imi ocup timpul cu acest lucru. De asemenea, ador independenta, calatoriile, pizza, muzica, Guess Who, anime´urile (desi n-am vazut foarte multe), etc. Nu-mi plac profesorii care abuzeaza de faptul ca stau la catedra cu catalogul in mana, fitele de doi lei, prostia si nu mai vreau sa continui lista. Sunt foarte optimista,cam prea optimista zic unii. Imi place sa duc un lucru important pe care mi-l doresc pana la capat si sporturile extreme. Cam atat despre mine... Daca aveti intrebari, nu ezitati sa mi le puneti!


#2
Bine ai venit pe Animezup, Black Rose!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bun venit pe A.zup!
Hmmm nimic anormal in descrierea ta. Este exact descrierea unei adolescente de 15 ani.
Sper sa te acomodezi cat mai repede si daca tot desenezi, sa pui si niste opere pe forum la sectiunea respectiva.
Am si eu cateva intrebari:
1: Ce genuri de muzica asculti ?
2: Cafea sau ceai ?
3: Ce sporturi practici/practicat ?
4: De unde esti ?
Las si pe altii sa iti mai puna intrebari.
Ja na.
The best quotes are written by unknown people .
BlackER

#4
Păcat că n-am şi eu 15 ani, but îmi place foarte mult de tine[ caracteru ].Poate am eu 12-13 ani dar' îmi place distracţiaa. [ mă comport mai mult ca una de 14-15 aşa .
Nu prea am întrebări... Îţi urez doar un bun venit . Have fun^^!
[Imagine: touhou-sayori-works-23662058db_large.jpg]

#5
Hello, Rawwr.! Pai n-ar trebui sa te grabesti asa, bucura-te de varsta pe care o ai. Una din prietenele mele cele mai bune are 12 ani de-abea impliniti asa ca n-ai de ce sa te simti prost. Si merci mult pentru primirea calda. o//o
BlackER, operele mele sunt imprastiate pe la toti cunoscutii. Prietena mea cea mai buna are un portofoliu intreg cu desenele mele si eu n-am nici macar un desen. Weird, huh? 21 By the way, cand voi desena alte " capodopere " le voi expune ochisorilor vostrii.
Descrierea exacta a unei adolescente de 15 ani, zici? Hmm, daca tu ti-ai dat seama din cateva randulete ca este o descriere exacta a unei adolescente de 15 ani, atunci esti priceput. Insa ma macina gandul: "Oare ai mai fi scris asta daca nu imi postam si varsta? " ?" Gotcha ya´, eh?
1.Pai ascult mai multe genuri de muzica (fara manele!) printre care se numara hip-hop´ul romanesc, rock´ul, electro-house, etc. Ah, era sa uit de muzica coreana.
2.Ceai´ul :X. Ah. mi-ai adus aminte de o melodie care nu-mi mai iese din cap... :dizzy:
3. Deocamdata nu mai practic nici un sport, insa am practicat mult timp street dance ( aproape 2 ani ) si lupte libere (7 luni...) + alte concursuri de dans, spectacole, dar nimic prea serios. Cred ca o sa ma reapuc cat de curand de dansuri si ar fi o optiune si karatele...
4. Hopa, deci nu sunt singura curioasa, huh? Locuiesc intr-un orasel frumos de langa Marea Neagra numit Constanta si populat mai de toti incultii si imbecilii :die: ( scuze, am un fix cu asta...).
Thanks si tie pentru calda primire! Daca aveti alte intrebari, nu ezitati! :bye:


#6
Welcome(asa incep toate posturile la nou veniti)
Nu sunt prea bun la urari asa ca trec la intrebari??
Manga servesti??
Cel mai bizar vis??
Cya
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#7
Stai lin ca stiu cum decurge "monotomia" .
Well, inca nu servesc manga, dar timpul este indeajuns pentru oricine.
Cat despre vis...Toate visele mele sunt bizare, bizare fiind putin spus, mi-l amintesc foarte bine pe ultimul, dar e groaznic :no: si nu vreau sa-mi aduc mereu aminte de el cand intru in topicul asta. Poate cu alta ocazie... :bye:





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)