Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey hey!

#1
Hey lume! Imi plac merele! Neah, just kiddin', imi plac cartofii!! Vorbind serios acuma, imi place sa mi se spuna Motto, desi nu prea stiu ce inseamna, am vrut sa intru pe sat sa "chat-uiesc" cu ppl despre anime and other stuff. O sa fie o placere sa vobesc cu voi si...numai bafta!!
O seara frumoasa la toti!!! Smile

#2
Bine ai venit pe Animezup, MottoMotto!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Heya Motto Motto xD
Ma bucur ca te vad aici in sfarsit xD dupa atatea rugaminti.
Sunt sigura ca stii cum sa te comporti si ce trebuie sa faci, dar vreau sa te relaxezi si sa te distrezi, in primul rand. De asta te-am rugat atat. Si ma mir ca te-ai luat de cap, la cata gura am facut xD
Daca ai vreo nelamurire te rog sa apelezi la persoana mea, asa cum faci intotdeauna, d'uh xD
Welcome here, welcome xD
See ya xD
[Imagine: ak8THBQ.png]


#4
Yo, Motto, pare bine sa te cunosc, pari o persoana energica, deschisa si plina de viata, asa cum imi place mie sa fie un user. Poate ca DeDal N. a fost motivul pentru care te-ai decis sa ni te alaturi, dar te asigur ca eu voi fi cauza pentru care vei dori sa ramai 21....atat de irezistibil pot fi.

Dar intai sa ma prezint, eu sunt Romania, Ro pe scurt, Boku no Pico-ul acestui forum, toti stiu ca este wrong sa se gandeasca la mine, insa tentatia si curiozitatea este atat de mare incat nu au cum sa imi reziste 21. Abia astept sa devenim buni amici si sa impartasim multe opinii si idei intre noi. Iti recomand sa fii on pe chat, deoarece aici este o activitate mai intensa decat pe forum unde cam sufla vantul din pacate, chiar daca subiecte de scris sunt destule.

Anyway, acum intrebarile 1.Care e personajul tau farvorit din manga/anime? 2. Ai facut vreodata cosplay? Daca nu, ai face intr-un viitor apropiat? 3. Care consideri ca este cea mai de pret calitatea a ta? si intrebarea intrebarilor, cea care te face sa nu dormi noaptea, 4. Nu e asa ca sunt un user awesome ? 21

Sper sa vorbim curand. Cya ^_^
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#5
@Romania
Nu pot decat sa te apreciez in tot ce zici. Minunatia ta e o comoara pentru acest site. Si te asigur ca eu sunt motivul pentru care MottoMotto s-a decis sa isi faca un cont. Pot sa fiu convingatoare cand e momentul potrivit.
@MottoMotto
Stiu ca nu iti plac cartofii nature. Asa ca nu mintii. Dar eu nu te iert pentru asta. Fii bun si cumpara-mi o cafea maine ca sa ma mai gandesc. Si ca intotdeauna apeleaza la mine in caz de probleme. Vad ca esti deja iubit you kawaii cat xD
[Imagine: ak8THBQ.png]


#6
Draga Motto bine ai venit!!!! Am auzit ca esti timid,asa ca m-am gandit sa trec sa te salut si sa sper ca vei scapa de timiditate!!! Sper sa-ti faci multi prieteni(sper sa ma numar printre ei,hahaha) si sa postezi cat mai mult!! Intrebari...hmm...pot sa stiu din ce oras esti,cum te numesti,cati anisori ai si ce altceva iti mai place,in afara de mere?? 21 cam multe intrebari,nu? In fine,sper ca nu te-am obosit prea mult! Te pup si vorbim si pe chat!
Moving like the speed of sound
      Feet can`t keep on the ground
                        Can`t stay in one place
                              Keep moving like a bullet train...

#7
@DeDal N.
Multzam' fain DeDe: (cum am vrut sa scriu prima data dupa ce mi'ai zis cum ti'ai pus, desi EU stiu, your REAL name, mwahahaha ) so yeah, i'm here now si desi trebuie cateodata sa te rogi de mine sa fac unele chestii, le fac pana la urma cuz, yeah you so i look forward to make new friend and some new experienceSmile
@Romania
hey hey Romania, si mie imi pare bine sa te cunosc si cred ca o sa ne intelegem super! multumesc de primire! i will call you Romania, if that's ok with you si acuma ca nu mai am idei ce sa scriu pt ca's nou si imi e putin asha "rusine"4 o sa incep cu intrebarile so, 1: imi place fff ff mult Naruto! de cand eram mic mi'a placut si a ramas preferatul meu pana acuma numbeeer 2 : cosplay nu am facut inca dar as vrea mult sa fac m'ash imbraca ca si Itachi i love Akatsuki<3. Number 3: aaa..nush ce sa zic la asta..zic eu asha.."glumet" desi..nu ma prea stiu clasifica si number 4,care nu m'a lasat sa dorm azi noapte, i think maybe yes, you are THE BEST(dar sa nu'i spui lui DeDal ca imi da killu') so yeah, cred ca o sa ne intelegem super si ast sa vorbim! Smile
@DeDal N.
desi am mancat ieri cartofi nature au fost...destuuul de buni (not really) si desii apelez la tine mai tot timpul de cand am intrat pe site, tot cafeaua aia nu ai vazut'o, dar o sa se schimbe asta Luni
@yzyy
Hello yzyy ma bucur sa te cunosc si desi nu stiu cine ti'a zis ca's asha mai "timid" la inceput, nu dau nume(DeDal N.) o sa imi treaca sper eu repede timiditatea si ma numesc Stefan, desi pentru DeDal ma numesc "Ivan" so, u can call me that, sunt din Arad and i have 19, imi mai plac anime-urile mai mult decat merele so..astept sa ne cunoastem si sa vorbim4
si pentru sfarsit vreau sa va spun ca imi pare bine sa va cunosc pe toti si sa devenim prieteni buni hug

#8
Salutare MotoMoto ! sper sa ti placa de mine, mai ales ca am ochii ca de jad. aa si eu sant timid asa ca ai grija de mine Motto-san
Recomanda-mi 5 anime-uri
Recomanda-mi 5 manga-uri

#9
Heii Motto! Eu sunt Ali, dupa cum ai vazut deja. M-a anuntat DeDal N. de sosirea ta pe site, asa ca am trecut si eu pe aici sa-ti urez bun venit. Ma bucur sa vad persoane noi pe Zup Smile. Si eu sunt fan Naruto! Deja avem ceva in comun. Sper sa-ti faci prieteni si sa te distrezi. Uite si niste intrebari: 1.Ce gen de filme iti plac? 2.Ai o trupa de muzica preferata? 3.Ai o culoare preferata? Cam atat. Mi-a parut bine sa te cunosc! Sa ai o zi buna si sper sa mai vorbim ^^

#10
@GardianusVisum
hey hey Gardianus Smile imi pare bine sa te cunosc si deja imi place de tine daca ai ochi ca de jad! zic eu ca o sa ne intelegem super si manga nu stiu sa'ti recomand ca nu citesc dar iti spun top 5 anime-uri care'mi plac mie: number 1: Naruto si Naruto Shippuden, number 2: Bleach, number 3: One Piece, number 4: Hunter x Hunter si pe 5 mi l'a recomandat DeDal, Shingeki no Kyojin, e super!!
@Ali12
heyy Ali! imi pare bine sa te cunosc, eu sunt Ivan si ma bucur ca am trecut pe aici pe la voi, ma bucur sa cunosc atata lume frumoasa si interesanta! imi place mult Naruto si mie da, desi am aflat cateva "spoilere" care nu imi prea plac, astept sa vad cum o sa se termine defapt21 la prima intrebare o sa'ti raspund ca imi plac filmele de comedie, cam de orice gen doar alea horror..le evit sa zic asa21 nu pot sa zic neaparat ca e o trupa dar imi place foarte foarte mult "Timeflies" recomanda sa asculti, poate o sa'ti placa. Culoarea mea preferata e negrul, cea mai super culoare!! si eu sper sa mai vorbim si sa ne cunoastem! dar din intrebarile puse, u ce imi raspunzi?Smile




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)