Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Wazzzzzup?!

#11
(09-02-2012, 10:38 AM)Alicia. A scris: Helloo! Bun venit pe zup. Sa te distrezi si tot tacamul.
Yaoi.15 -unde e yaoi acolo sunt si eu-
Decii, te-ai gandit sa scrii ficuri?
Ce trupe de rock asculti?
Exista o melodie de care esti obsedata? Care?
Ce parere ai despre fotografie? Dar desen?
Cam atat.. nu mai stiu ce sa intreb.
Nu sunt buna la "goodbye", asa ca iti spun 39 ..
Bafta! 21
Salut!
Da, yaoi-ul e una din cele mai tari chestii din fandom~
Mda, m-am gandit. Dar sunt mai mult genul care sa deseneze chestii. Oricum, daca as avea mai mult timp la dispozitie, as vrea sa incep macar un fic, acolo, sa vad si eu cum e sa scrii unul.... XD
Trupe rock... well... Linkin Park, Limp Bizkit, RED, Mindless Self Indulgence, Thousand Foot Krutch, Evanescence, etc. (ultimele 2 mai putin)
Sunt mai multe, ce pot sa zic... In fine, nu cred ca te superi daca aleg 2, asa ca RED - Faceless si Britney Spears - Candy from a stranger. Mda, n-am zis ca ascult DOAR rock...
Fotografia, pai... Desi pare simpla la prima vedere, nu e asa. Adica fotografii trebuie sa tina cont de 10000 de chestii inainte sa faca o fotografie buna, si sa o mai editeze pe deasupra. Fotografia e ceva ce eu nu pot face, dar o consider o arta. Desenul e ceea ce eu practic cu toata placerea, in... fiecare zi la scoala... si e o chestie fara de care n-as putea trai. Sincer. Nu poate sa treaca o zi fara ca eu sa desenez ceva.. 22 weird, eh?
Nici eu nu ma pricep la incheieri, but whatever. Good luck and thanks for everything!

(09-02-2012, 11:06 AM)Bullet A scris: Welcome si toate alea, Teo! Frumos la Targu Ocna+perversele de-acolo...si mai ,,frumoase". Asa...vad ca de muzica te-au interogat toti, insa te intreb de filme/seriale:
-Ce gen de filme/seriale preferi?
-Urmaresti un serial? Daca da, care?
-Care e filmul tau preferat?
Si cam atat, distractie placuta si spor la postat!

Edit: ce gen de jocuri preferi? care e jocul tau preferat?
Thanks, Bullet! Haha, de-acum ne cunosc toti, ce sa mai...
Imi plac filmele funny si/sau horror, cele cu lupte din istorie sau SF, si daca au si un pic de mister, e mai bine. 4
Umm, nu. Dar mi-a placut sa urmaresc Fetele Marinarului acum cativa ani si Narcisa Salbatica, iar in rest, am urmarit seria de filme SAW, de la I pana la VII si SpiderMan de la I la III.
Filmul meu preferat.. cred ca SAW VII sau Scary Movie I. Nu ma pot decide... 21
Imi plac in general jocurile MMORPG sau pur si simplu RPG ca de exemplu (hai sa radem un pic XD) RuneScape, MonstersGame, etc.
Oh, si mersi, la fel si tie! byee
Click? --> http://world4.monstersgame.ro/?ac=vid&vid=486001322
[Imagine: crona_signature_by_djayexclamationpoint-d32o4z8.png]
"S-stop it. I can't look directly at people like you with big, strong eyes..."




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)