Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey..[ding!doong]

#1
:pls: Oww...I so suck at description, dar banuiesc ca trebuie sa o fac si pe asta...
Hello there people...
I'm just a regular person,care a trecut pe aici din greseala,sau cu intentie...Nu cred ca are vreun rost sa imi dau adevaratul nume sau varsta...
sa vedem ceva [in mare] despre mine ^^...bineinteles sunt anime addicted, nu pot spune k am extrem de multe vazute,darsunt la un nivel ~mediu~, cat despre manga citesc din cand in cand, asa de placere sau de plictiseala la scoala, in ore. Cateva titluri reprezentative[anime: Gakuen Alice, Sola, Tsuyokiss, Kyoshiro to Towa no Sora, Ouran High School Host Club, Kono Minikuku mo Utsukushii Sekai,Yamato Nadeshiko Shichi Henge, Naruto~bineinteles~, Kaze no Stigma, Ginban Kaleidoscope..s asa mai departe...cat despre manga:7th Period is a Secret,Kare first love, Akuma na Eros, Chocolat, Kuroshitsuji, 100% Perfect Girl and so on]..
In general, I'm a music obsessed, sunt tipul de persoana care asculta muzica tot timpul [si in timpul tezelor], sunt hyper de cele mai multe ori si bineinteles ca fac numai prostii. Imi place sa fac contra oamenilor, si nu suport sa primescsfaturi de la colege de clasa sau chestii de genu'.
Imi place sa citesc...carti bineinteles cat si fic'uri [care pur si simplu sunt sursa mea de caldura *daca intelegeti ce vreau sa spun ]...
I'm into ~hUgS~
Well cam atat va spun despre mine...ca m'am cam intins ...

Daca avet intrebari nu ezitati ^_^

#2
Ohooo 21 Nice (: Another Hyper..la asta nu ma asteptam.So,welcome Misaki-chiiian hug
You can stay if you wanna,they`re a plenty of things you can do here ^^
Dintre anime`urile vazute...hmm...lasa cresti la ultimu` nivel,nici eu nu ma pot lauda cu cine stie ce ..Tsuyokiss am vazut si eu,great anime 3 Cam ce formatii asculti,ce genuri si personaje preferate din anime`urile enumerate? 4 So see ya around random hyper girl 3 Oricum no one`s more hyper that me Bwhahahahah so forget that..I can give you lessons if you wanna 3
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#3
hello
Welcome here
Happy Posting and No Spam
Sper sa te distrezi
Bye-Bye
††
You define The line beetwen human and divine
In this empty place intrinsic GRACE, SO necesary...
†Aoi†
you define
[Imagine: df.jpg]
There are times, {Aoi}, I wish I had never set eyes on you,
Because every look makes me fall in love with you more,
And make it so i cannot live without you.



#4
Uh.....bine ai venit pe forum
acomodare placuta si nu am intrebari
papa

#5
Hey thank you very very much girls ^^

Well....AmyThePineApple thank you...zau ca ma bucur k mai sunt si omanei extra sugar hyper dyper, avand in vedere ca majoritatea oamenilor pe care ii cunosc sunt ca jeleurile alea verzi din Tom & Jerry, sau mai bine zis ca untul la soare21
Sa vedem..personaje preferate...In primul rand Itachi Uchiha din Naruto, Simca of the Swallow din Air Gear, Sebastian din Kuroshitsuji, Kyoya-sempai din Ouran High School Host Club,Pete Pump din Gimban Kaleidoscope, Matsuri din Sola, Kazuma din Kaze no Stigma [omg ce bunoc]...Natsume\Tsubasa\Ruca din Gakuen Alice, Manatsu din Uta Kata..gata gata omg ma opresc21

In materie de muzica...well rock,punk,emo,screamo,grundge,metal,hardcore,neoclassical...de fapt depends on my mood...si sunt addicted la ost'urile anime ^^
Formatii, hai sa enumar 2 3--->Thousand Foot Krutch, Hoobastank,The moofats, The Red Jumpsuit Apparatus,Secondhand Serenade, Something Corporate,Perfect Circle, QuietDrive,Skillet, Disturbed, BACK-ON,Nickleback....

#6
Nai-s! :bv: I was wondering,if you write/draw/make amvs and...din ce oras esti?Care e culoarea ta preferata?Cat zahar consumi pe zi?Care este filmul tau preferat?Ce gen de anime preferi?Citesti manga si daca da enumera..Care`i jocu tau preferat?Ce culoare au ochii tai?Ce zodie esti?De cat timp esti fana anime?Iti plac filmele de groaza?De la ce vine nick`ul tau?Ai fost la Nijikon?Ce parere ai despre veveritele zburatoare?Ce hobby`uri ai?Ce vrei sa devi in viitor? Ce meserie vrei sa practici?Pe cat esti nascuta ? Practici vre-un sport? Daca da, care?Ce bei?Ce mananci?Iti place astronomia?Care sunt modurile de expunere predominante intr`un text epic?Cu o cheama pe prietena ta cea mai buna?Cate maini ai?Iti place teatrul?Cum ai aflat de forum?Care e actrita/actorul tau preferat?Pe cine admiri si pe cine nu in lumea showbizz-ului?Ce numar porti la pantofi?Do you like hugs?Ca cine ai vrea sa faci cosplay?Care a fost primul tau anime vizionat?Ai fost vreodata la mare?Cati protoni se gasesc in atomul de oxigen?

Si cam atat...see you around ^^ xD
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#7
Wow really hyper ...I LIKE IT....
now the questions

I was wondering,if you write/draw/make amvs and...
~ yeah I write and draw.....amv'''doar daca cele pentru proiecte se pun...intotdeauna fac video stuff..ador sa le vadfetele profilor cand fac pe prezentatoarea TV gen Oprah...

~din ce oras esti?
Intimate stuff..dar noah...you're so sweetca o sa'ti spun -->Alba Iulia

~Care e culoarea ta preferata?
Cred ca movul...sau albastrul (nici nu stiu sigur)...dar ca non culoare te asigut k prefer negrul

~Cat zahar consumi pe zi?
Teehee destul de muult...in cantitati exorbitante..consumam...acum nu mai prea[am devenit oarecum o scarba superficiala care are grija de silueta...* I'm lying*...bring the chocolate on...]

~Care este filmul tau preferat?
Uhm greu greu foarte greu..everything that can scare the sh!t out of me...can be included in my list

~Ce gen de anime preferi?
Orice...nu conteaza ...ce prind...I'm a maniac fara preferite

~Citesti manga si daca da enumera..
Da da cateodata..sa vedem...7th Period is a Secret,Kare first love, Akuma na Eros, Chocolat, Kuroshitsuji, 100% Perfect Girl, The one, Honey Hunt, and so on....

~Care`i jocu tau preferat?
BloodRayne :X...

~Ce culoare au ochii tai?
Caprui...ma rog negri de fapt

~Ce zodie esti?
Berbeaca sunt ^^

~De cat timp esti fana anime?
Pai de la 6 ani cand am vazut Grendizer de care nu stiam k e anime...dar hai sa zicem..asa de 2 ani

~Iti plac filmele de groaza?
My favorites...da'm filme de groaza si nu ma mai ridic din fata ecranului

~De la ce vine nick`ul tau?
Teehee habar n'am..zau acum

~Ai fost la Nijikon?
Nu..am fost legata in casa,de patdat fiind sutele de km distanta si neresposabilitatea mea

~Ce parere ai despre veveritele zburatoare?
am intalnit una...voia sa fie SuperMan...era simpatica..spunea k sora'sa vrea sa fie SpiderMan da nu ii reusea cataratul pe pereti

~Ce hobby`uri ai?
dese,pictura,fotografie,sa fac pe prosta,sa enervez oamenii, sa fac proiectele la TIC si sa scriu numai aberatii, bineinteles anime'urile si manga, PC'ul my love, the sky....sa citesc carti,sau fic'uri[cu cat mai perv cu atat mai bine]...cremele de corp si shoppingul daca se pun pe lista 21

~Ce vrei sa devi in viitor?
Vreau sa fiu mare21..well hmm nush sigur...

~Ce meserie vrei sa practici?
Actorie my love...toti spun k o sa imi iasa, mai putin parintii...sau daca nu designer vestimentar vreau sa fiu21 ceea ce din nou nu imi e permis

~Pe cat esti nascuta ?
199- 19

~Practici vre-un sport? Daca da, care?
Dap..tenis si innot....se pune si aruncatul cu umbrela de la et I?

~Ce bei?
lichide? in general apa...caci sucurile au efecte secundare asupra mea...nebunie curata....extra hyper

~Ce mananci?
Mancare...nu prea multa...doar peste ..legume si fructe...carne=bleack

~Iti place astronomia?
Dap sa stii ca...intoteauna ma contrazic cu proful de geogra pe cateva teme din astea..zici k e picat din luna ..nu ca e prof de geogra

~Care sunt modurile de expunere predominante intr`un text epic?
you're kiddin' me right....

~Cum o cheama pe prietena ta cea mai buna?
*thinking*...daca vrei numai una nu pot alege gomen

~Cate maini ai?
doar 4...doar 4...2121

~Iti place teatrul?
La nebunie...^^

~Cum ai aflat de forum?
Stiam de muult de el crede'ma..cred ca m'a atras mascota

~Care e actrita/actorul tau preferat?
Actor:Johnny Deep
Actrita: dunno ...uhmmm...Charlize Theron

~Pe cine admiri si pe cine nu in lumea showbizz-ului?
Not really sure...Johnny Deep and Anthony Hopkins...they are both some great actors...with a lot of talent

~Ce numar porti la pantofi?
E o intrebare capcana ?2121

~Do you like hugs?
Hugs addicted and really really obsessed ...WOOF HUGShughughug
Ca cine ai vrea sa faci cosplay?

~Care a fost primul tau anime vizionat?
Cand habar n'aveam ce e ala un aniime--Grendizer
Then cand stiam ce e..Elfen Lied

~Ai fost vreodata la mare?
In fiecare an my dear...

~Cati protoni se gasesc in atomul de oxigen?
Zau acum 21-->8 ..106

Super nice din partea ta...acum stii un sfert din propria'mi viata hug

Hugs...and thank you again

#8
loolll...pai poate mai am o singura intrebare caci in rest ai spus foarte multe despre tine...
ce stil ai? emo,punk,ghotic,rock....etc...
and bun venit in animezuphug





#9
Abia ce m`am incalzit 21 Nu ai vrea sa stii de ce sunt in stare 21
Here:
Ai animale pe acasa?Stai la casa sau la bloc?Care`i adresa ta?Pestilor le este sete vrodata?Zebrele sunt albe cu dungi negre..sau negre cu dungi albe?Iti plac scheletii?Ce tara ai vrea sa vizitezi?Crezi in extraterestrii?Iti plac broscutele?Dar iepurii?Ce ai vrea sa faci in momentul acesta?De ce atunci cand telecomanda ramane fara baterii,obijnuim sa apasam in disperare pe butoane? Care`i materia ta preferata?Ce anotimp iti place?Ce urasti cel mai mult?Care este cea mai mare dorinta a ta?Ce te`ai face fara telefonul tau?Care`i cea mai mica nota luata vreodata si la ce?Cat de repede te enervezi?Care`i gandul tau malefic?Pe ce forum`uri mai esti inscrisa?Ce te`a facut sa fii hyper?Care a fost cea mai trasnita idee a ta vreodata?Care a fost cel mai ciudat vis al tau?Unde te uiti la anime`uri?Ce te`a atras la anime/manga enumerate?Do you watch hentai?Daca ai putea alege un personaj anime sa traiasca care ar fi?Ce parere ai despre ingeri?Care sunt cele mai placute amintiri din viata ta?

Cam atat...
See ya around ^^
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#10
Uh ma simt...supravegheata foarte indeaproape...sa vedem THANk you girl again and again ^^

@ flower_of_hell:ce stil ai? emo,punk,ghotic,rock....etc..
Well sincera sa fiu nu am unul aparte dintre cele mentionate...le am pe toate combinate sau in varianta simpla...depinde de cum ma trezesc dimineata ^^


@ AmyThePineApple:

Ai animale pe acasa?
Well nu am animale, pentru k nu m'as putea limita la un singur animal, si plus de asta alor mei nu le prea plac, iar eu nu am timp de ingrijiri speciale

Stai la casa sau la bloc?
Bloc, asta e unul din motivele pentru care nu am animale...dare animalele sunt unul din motivele pentru care ai mei nu vor sa ne mutam la casa...fi sigura ca as avea gradina zoologica ^^

Care`i adresa ta?
Teehee..str --------, bl 2, ap Y, sc..., si asa mai departe; daca vrei sa mi trimiti o scrisoare,da'mi macar un pm24

Pestilor le este sete vrodata?
Pai din viata mea anterioara, imi amintesc ca nu mi era sete dat fiind multitudinea de apa in care traiam

Zebrele sunt albe cu dungi negre..sau negre cu dungi albe?
Depinde din ce perspectiva o iei...dar raspunsul meu e : da [sunt siguraca intelegi21]

Iti plac scheletii?
Bineinteles ^^

Ce tara ai vrea sa vizitezi?
Egipt and Japan

Crezi in extraterestrii?
gandac oare 39

Iti plac broscutele?
Bineinteles, imi place tot cee extraverde

Dar iepurii?
Yup, spune totul

Ce ai vrea sa faci in momentul acesta?
Sa fiu la cumparaturi la Viena [mai am doar3 saptamani]

De ce atunci cand telecomanda ramane fara baterii,obijnuim sa apasam in disperare pe butoane?
Pentru ca, probabil, avem impresia ca, daca o butonam pana cand facem febra muscularala degete, baterile vor functiona din nou...but wrooong

Care`i materia ta preferata?
Etto se pune si desenul?[pe care din pacate nu il mai fac]..uhm cred ca Engleza

Ce anotimp iti place?
Primavara

Ce urasti cel mai mult?
Pai, profii care au impresia k materia lor e cel mai importanta...

Care este cea mai mare dorinta a ta?
---la asta nu m'am gandit niciodata---probabil sa fiu a vampire 19

Ce te`ai face fara telefonul tau?
Pur si simplu as suferi o depresie cumplita...as intra in pamant...nu cred ca as mai face ceva

Care`i cea mai mica nota luata vreodata si la ce?
cred ca un 6 la geogra..pe cand eram in cls a 6a si ni se schimbase profa...eram aeriana

Cat de repede te enervezi?
Foarte repede imi sare mustarul, dar incerc sa mentin atmosfera calma...pana cand ma reped asupra vinovatului,cel care mi'a conturbat starea de calm

Care`i gandul tau malefic?
That's for me to know and for you to find out

Pe ce forum`uri mai esti inscrisa?
pe mai multe...doesn't matter

Ce te`a facut sa fii hyper?
Alergia mea la cacao\ciocolata

Care a fost cea mai trasnita idee a ta vreodata?
..prea multe ca sa aleg...probabil una dintre ele e atunci cand mi s'a pus pata pe saritul de pe balcon cu umbrela, pt k mama nu m'a lasat sa merg la parasutism ^^

Care a fost cel mai ciudat vis al tau?
Te asigur ca nu vrei sa stii

Unde te uiti la anime`uri?
Net style ^^

Ce te`a atras la anime/manga enumerate?
Grafica presupun, and then povestea, personajele si sound'ul..intr'un cuvant tot

Do you watch hentai?
Teehee sincer, da [I'm not perv, just diferently creative]

Daca ai putea alege un personaj anime sa traiasca care ar fi?
Daca as alege unul, m'as simti ca o rasista...sau o discriminatoare

Ce parere ai despre ingeri?
...Divin...

Care sunt cele mai placute amintiri din viata ta?
Am prea multe ca sa le insir aici

Sper ca am raspuns la tot ...intr'adevar esti hyper si cand vine vorba de intrebari ^^
So again thcx pt primire people




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)