Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey...aparu si je pe-aici:))

#1
Buna tuturor! Numele meu este Alexandra and am 13 aniSmile Micuta, a?
Culorile mele preferate sunt negru si mov, in special mov!
Imi place sa citesc manga, cateodata...
Sa ascult muzica. Nu pot spune ca am un gen preferat, ascult muzica pe gustul meu, exceptie facand manelele si populara, of course71
Ca animal de casa am o pisicuta alba8...cred ca am uitat sa mentionez ca adoor pisicutele8.
So... astept intrebari pentru ca akm nu imi mai trece prin cap ce sa scriu>.>
Bye...deocamdata^^
Psihologu' mi'a zis ca's nebuna, da' vocile din cap imi spun ca nu e adevarat
Nu te deranja...sa ma deranjezi...!
[Imagine: chibi_2903.gif]
, chibi-ul lui Tasha

Imi trebuie bombonele ca sa cresc... Imi dai si tu una?888

#2
Bine ai venit pe Animezup, Amy!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
welcome on animezup hug
here are some questions ^__^:
- pe ce data te-ai nascut?
- iti place Avril Lavigne? asculti Tokio Hotel sau Linkin Park?
- in afara de pisici, iti plac si cainii 4 sau alte animale?('cause I luv:X them, actually I looove all animals:X)
- nu esti micuta10 si pe mine ma cheama Alexandra si am 13 ani71 (si deja ma consider batranica 71 )
- care sunt manga-urile tale preferate?
bye bye si sa te distrezi pe animezup pupicpupic

#4
@Crazygirl_Mya - Fa`ti topic separat -__-

Si nu intelegeam de ce nu puteam sa`mi schimb nick`ul la loc >_< Ma rog,welcome here,have fun etc etc.Don`t spam.Asa intrebari,pai,la ce anime te uiti? -__- Si nush,de unde esti,ce`ti place sa faci etc etc Si poate iti schimbi nick`ul XD sa revin si eu la ce era *pretty please*
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#5
- pe ce data te-ai nascut?
Sunt nascuta pe 24 februarie 1996
- iti place Avril Lavigne? asculti Tokio Hotel sau Linkin Park?
Dap, imi place Avril Lavigne, ascult Linkin Park, dar ii urasc pe cei din Tokio Hotel...si pe ei si muzica lor, sunt EMO, mai ales Bil, sau cum l-o chema! Scz fanilor>.>
- in afara de pisici, iti plac si cainii sau alte animale?('cause I luv them, actually I looove all animals)
Dap, pai imi mai plac cainii, hamsterii, papagalii...si ca atat, dintre animalele domestice^^

- nu esti micuta si pe mine ma cheama Alexandra si am 13 ani (si deja ma consider batranica )
Chiar, te cheama Alexandra? Sper sa fim prietene, daca vrei i-ami id'ul de la profil^^
- care sunt manga-urile tale preferate?
Pai mai multe, dar preferatul meu este Vampire Knight8
bye bye si sa te distrezi pe animezup
Axxa.no.angel, iti multumesc foarte mult pentru urari si sper ca ma voi distra aici^^
------------------------------------
Si nu intelegeam de ce nu puteam sa`mi schimb nick`ul la loc >_< Ma rog,welcome here,have fun etc etc.Don`t spam.Asa intrebari,pai,la ce anime te uiti? -__- Si nush,de unde esti,ce`ti place sa faci etc etc Si poate iti schimbi nick`ul XD sa revin si eu la ce era *pretty please*

Iti multumesc pentru urari" wtf_Amy " si sper sa devenim prietene.
Ma uit la animeul Naruto, Bleach, Inuyasha...etc...!
Sunt din Gorj^^Boring...
Pai imi place sa ies in oras cu prietenii, sa ascult muzica, sa ma dau cu rolele, sa dansez si sa cant. Sa desenez, sa fac sport, si cam atat...sper ca nu am uitat ceva><
Si o sa-mi schimb nick'ul, dar nu am stiut ca'l mai are cineva asa>_<
So...va multumesc inca odata tuturor pentru urari si sper sa devenim prieteni! ja'!
Psihologu' mi'a zis ca's nebuna, da' vocile din cap imi spun ca nu e adevarat
Nu te deranja...sa ma deranjezi...!
[Imagine: chibi_2903.gif]
, chibi-ul lui Tasha

Imi trebuie bombonele ca sa cresc... Imi dai si tu una?888



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Hey...aparu si je pe-aici:)) Crazygirl_Mya 4 2.669 11-07-2009, 02:52 PM
Ultimul răspuns: Summer
  Sunt aici...da chiar aici...dai click?nu...nu da!!!si totusi i`m here.... Keicy 10 5.231 27-09-2008, 01:11 PM
Ultimul răspuns: Keicy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)