Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey all!

#1
Well, eu sunt de ceva timp pe aici, insa nu am apucat ocazia sa fac un topic aici ca sa ma cunoasca lumea mai bine. Well eu sunt Matt, varsta (on profile), imi place sa ma uit la anime-uri si sa citesc manga-uri, chiar desenez una de ceva timp.
Sunt deschis la intrebari, daca vrea cineva sa intrebe si desigur la noi prieteni. 3
[Imagine: ma_bike__s_epic_by_jackroono-d4k64fi.gif]
My bike is epic, bischez b-)

#2
Hey Matt ! Este o initiativa buna sa iti faci mai multi prieteni ^^. Inca nu am vorbit cu tine, dar asa cum ai spus si tu am observat din posturile tale ca esti pasionat de anime-uri si iti place sa desenezi si poate o sa ne arati la un moment dat aceea manga la care lucrezi 5
Acum cateva intrebari 39
1. Ce gen de anime-uri iti plac ? Ai un top ?
2. Iti place sa scrii ? Ai scris vreun fic pana acum ?
Cam atat^^ Bun venit pe Zup !

#3
Multumesc pt. urare! Pai sper ca in curand sa postez manga-ul meu (desi sa n-ai asteptari foarte mari, nu e lucrat in PC).
Acum am sa-ti raspun si la intrebari.

1.Pai actiune,aventura,drame, chestii de genul, si horror da si alea sunt faine. Am si un top:
I. Death Note si Shaman King (imi plac ambele la fel scuze)
II. Yu Yu Hakusho
III. Ginga Densetsu Weed si Ginga Nagareboshi Gin.
Cam asta ar fi cu anime-urile, nu mai umplu top-ul ca nu are sens. 21
2. Da imi place sa scriu, am cateva fic-uri vechi, ceva legat de InuYasha, meh ma plictiseam si am facut si eu un fic acolo sa vad ce iese, oricum mare lucru n-a iesit + ca personaju principal era o fata pierduta si nu mai aveam idei ce sa scriu despre ea. 24 Poate pe viitor voi mai scrie fic-uri.
[Imagine: ma_bike__s_epic_by_jackroono-d4k64fi.gif]
My bike is epic, bischez b-)

#4
De cand esti tu nou venit 23? Inteleg ca duci lipsa de prieteni si sa te faci recunoscut, dar ma rog... exista mesaje private si profiluri si exista postatul la sectiuni daca vrei sa te cunoasca lumea mai bine.

Iti mai las threadul asta deschis o zi, dupa care il inchid. :3
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)