Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey, I´m here now

#1
Hei buna. Ma chiama Maria si am 16 ani. Am aflat de acest site/forum de la o prietena de´a mea. Nu prea stiu ce v-ar interesa asa ca astept intrebari.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Arishia!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bună Maria! Bun venit pe Animezup! xD
Sper să îţi faci mulţi prieteni, să te faci repede cunoscută şi să te distrezi.

Ce genuri de muzică asculţi ?
Desenezi/Scrii ?
De unde esţi ?
Ce profil studiezi la liceu ?

That's all. ^^
Welcome again, happy posting without spam and have fun!

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#4
Buna Maria. Deci, bun venit pe Zup, distractie placuta, sa-ti faci multi prieten si toate celelalte.
Daca tot ai venit pe Zup inseamna ca te uiti si tu pe la niste animeuri pe aol. nu? Deci care ar fi preferatele tale?
Cu ce ne vei uimi pe aici?

Well I think that's all. Have fun & take care.

#5
hei. buna si voua. paai, desenez si mai si scriu, si fac si poze21.. de la un timp m-am cam lasat de desen deorece nu am prea mai avut timp de el.Sunt din calarasi si am 16 ani. Sunt la profilu mate info int info.. e greu, dar ce sa ii faci?21..
In materie de muzica imi place cam asa: miley Cyrus, Avril Lavigne, Green day, Demi Lovato, Metallica, Puya, Connect-r, Alex, niste rapperi de prin calarasi, Inna......... cred ca va-ti dat seama ca genurile mele de muzica sunt variate si ascult aproape orice21.
Ca animeuri? da. am un anime preferat, defapt am chiar 2: Naruto si Inuyasha.
CAm atat as putea spune deocamdata pentru ca ma chiama tata la masa24


#6
Hei Maria! Bun venit pe Zup! Eu sunt Larisa, încântată. Hmm..când ţi`am citit numele mi`am adus aminte de copilăria mea. Văzusem un film în care personajul pricipal avea numele de "Maria". Era foarte frumoasă şi mi`a plăcut mult, aşa că am început să o stresez pe mama să`mi schimbe numele:]]..Deci, numele tău îmi trezeşte multe amintiri plăcute :].
Eh, ce pot să mai spun..cred că am să trec la întrebări.

x`.Ce doreşti să devii când 'vei creşte mare'?
y`.Ce preferi, iarna sau vara?
z`.Dacă ar trebui să alegi, în ce ţara te`ai muta?

Cam atât deocamdată. Have fun pe aici!

*Hugs`.*
.
Where is the love?
[Imagine: 14uuh6x.gif]
Does love have a reason?

#7
hey ma bucur sa te cunosc Maria eu sunt Anka si as vrea sa-ti pun cateva intrebari
1.iti plac melcii?
2.iti place inghetata?
3.iti place pastravul?
4.iti place forumul?
Sper sa ne intelegem bine^^
~YuneSugihara~
[Imagine: Sugizogif.gif]

http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=30338 Cel mai nou fic "Furtuna numita adolescenta"

#8
Bună, Maria, bine ai venit pe animezup. Sper să te simţi bine aici şi să, well, you know, tot tacâmul.
Eu mi's Teh.

Întrebări... well,
books?
movies?
animes?

Whatever. Şedere plăcută şi ne vedem prin zonă ! : )




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)