Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey Hey

#1
Ma numesc Oana, am 16 ani si sunt din Piatra Neamt 15
Sunt noua pe aici desi stiam de acest site de ceva vreme abia acum m-am gandit sa-mi fac si eu cont :p. Sunt o mare fana a animeurilor:
Fairy Tail,
Soul Eater,
Ao no exorcist,
Sukitte Na Yo,
Tonari no Kaibutsu-kun,
Kamisama Hajimemashita
K- Project
Black Lagoon
Uta no prince sama
KissxSis
etc 21

Din pacate nu sunt o persoana prea comunicativa si nu pot sa-mi fac prieteni atat de usor...Din cauza asta am mult timp liber pe care-l ocup citind manga-uri sau desenand. Sper sa-mi pot face prieteni pe aici. Daca mai vreti sa stiti ceva doar intrebati.

#2
Bine ai venit pe Animezup, kitamy!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Welcome. Sper sa te distrezi pe zup si sa fii cat mai activa.
Deci iti place sa desenezi, iti vei deschide vre-un topic la Fan Art?
Iti place mai mult sa citesti manga sau sa vizualizezi anime?
La ce profil esti la liceu?
Have fun! ...and let's be friends ^^
I hope the road you'ar beginning to paint little by little ... will become full of beautiful COLORS


#4
Hei 15
Nu stiu daca voi deschide un topic...dar ar fi o idee draguta.
Depinde daca imi place un manga ma uit numai decat si la anime, dar de multe ori m-am uitat la anime-uri fara sa ma citesc manga-ul caci nu mi-a placut stilul ...
Mate-Info caci nu sunt prea priceputa la romana spre rusinea mea 9




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)