Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey...:D

#1
[color=#FF1493[/align]
Hey
Ma numesc Alina, am 13 ani si sunt din Turda jud Cluj. Imi place sa ma uit la anime-uri, sa cant si din cand in cand mai desenez doar ocazional.
Imi place muzica rock, pop, rock-pop formatia preferata: Jonas Brothers
Filme: imi plac comediile, horror si ma mai uit si la telenovele din cand in cand cand nu am ce face. Imi place sa citesc fic-ri si manga si sa ma uit la anime-uri.
Anime-uri: imi plac toate dar sa dau si cateva exemple: Death Note, Inuyasha, Naruto, Nana, Shaman King, FMA, Soul Eater, Chrono Crusade, Spiral, Bakugan, Vampire Knight etc
cam atat despre mine daca aveti intrebari va raspund cu cea mai mare placere
bye:bye:[/color]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Anime Angel!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
hy Aly.mmm..pai ce intrebare sa-ti pun..huh,stau si ma gandesc si atat imi vine in cap:
-alte trupe/cantareti care-ti plac?
-ce culoare iti place?
-iti plac ingerii?24 (nu rad de tine,rad de mine ca am observat asta)
imi dai ID-ul tau prin PM?


[Imagine: bloody62.jpg]

#4
Hey multumesc pt urarea de bun venit °°LoVe_VaMpIrE°° acum sa iti raspund pe rand la intrebari4
-alte trupe/cantareti care-ti plac?
pai sa vedem: imi mai place trupa 3 sud-est(pacat ca s-a desfintat imi placea moolt cum canta), timbarland, andra, selena gomez, sterling knight etc.
-ce culoare iti place?
pai imi place: roz, albastru, rosu, galben dar cel mai mult imi plce mov
-iti plac ingerii?
poi da imi plac4
mersi de urare inca odata si sper sa ne intelegem bine

#5
[/color]hey,buna din nou nu ma asteptam sa imi raspunzi asa repede,oricum ma bucur ca ai facut-o.
iti place movul si albastrul?ce coincidenta,si mie da mai ales albastrul.
si nu mi-ai raspuns la toate intrebarile...ti-am cerut ID-ulprin PM sau aici.Daca nu stii ce-i alaPM,iti spun eu.este mesaj privat.dai la mine pe profil si dai la ,,trimitere mesaj privat,,,nimic mai simplu.Zuppy04


[Imagine: bloody62.jpg]

#6

Salut
Bun venit ani zup sper sa te distrezi si sa iti placa aici
am si eu cateva intrebati pt tine sper sa nu te superiSmile
# ce personaje din vampire knight iti plac?
# citesti sau ai citit manga?
# iti place sa citesti ficuri?
#vrei sa fim prietene?
sper sa iti faci multi prieteni si iti urez sedere placuta

#7
bun sa vedem sa rasp pe rand sa incepem cu:
°°LoVe_VaMpIrE°°pai am incercat dar nush de ce nu merge si cred ca netu meu e o mare problema ca uneori face figuri dar daca vrei uitate pe profilul meu si id meu e trecut acolo si ti-am trim un mail ca doar ala s-a putut dar e mai simplu sa il iei de pe profilul meu ca e scris4

si cum pentru:
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷYuuҜi CяøssƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
mersi mult pentru urare si acum sa iti raspund la intrebariSmile
# imi place yuuki, zero si kaname
#da am citit si citesc manga, am citit manga de la VK si Death note si inca cateva
# ficuri da citesc si sunt suer
# normal ca da

#8
Helloh! ^.^
Welcome to anime-zup! Sper sa te distrezi alaturi de noi, si sper ca n-ai uitat sa citesti regulamentu` 10
Anyway, n-am intrebari pentru tine, insa in caz de tu ai, feel free to ask! Sper sa-ti faci cati mai multi prieteni!

Uhh, bye-bye!
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#9
Hey Kagome mersi pt urare si regulamentul o sa il citesc mersi ca mi-ai zis

App acum am si tu cateva intrebati pentru cine vrea sa raspunda ca sa ne cunoastem mai bineZuppy02 sper sa nu va suparati.

1) anime-uri/preferate si personajele preferate din ele?
2)muzica formatii ce gen va place?
3) hobby-uri?
4)animale preferate?
5)culoarea sau culorile preferate?
6) vreti sa fim prieteni?
cam atat

#10
Umh! hi there, Angel! Welcome to zup. Având în vedere faptul că deja ai răspuns la clasicele întrebări, eu nu găsesc altceva momentan. Dacă voi găsi, vin cu un edit. Cât despre întrebările alea. Meeeh ._.
1) Death note, Full metal Panic-ul, Kuroshitsuji ÅŸi, cel mai probabil ar fi Ikoku Irokoi Romantan. Drept personaj aÅŸ alege L, cred.
2) I listen to all kind of metal, exceptând chestiile predominant urlate. Meh, nu că aş avea ceva împotrivă, dar sunt genul care mereu ascultă ceva făcut cu performanţe vocale/instrumentale. Drept trupe aş spune: Sonata Arctica, Placebo, Godsmack, Therion, Pink Floyd, Korpiklaani, Tuatha De Danann şi Shudder to think.-şi, bineînţeles, clasicele: Metallica, Iron Maidein, Led Zeppelin... Cântăreţi/ cântăreţe: James Blunt, Tori Amos, David Bowie, Iggy Pop şi Enya. - desigur, sunt mai multe, numai că astea mi-au venit acum în minte. Btw, ştiai că metalul intră la rock, nu? xD
3) În ce-mi împart eu timpul? Citit, chitară, desenat, muzică *cânt şi ascult xD- Denny şi Aly or să râdă dacă aud asta, ştiu!, mangauri şi mai nou fac şi cleaning şi typesetting 15- şi fotografie.
4) Am un câine, de care n-am timp XDD Dar îmi plac... pisicile?!
5) Ar trebui să am una? Încep cu verde şi termin cu non-culorile.
6) Presupun că da. Atâta timp cât nu foloseşti prea mult limbajul de messenger şi nu predomină prea tare greşelile gramaticale, atunci presupun că rămâne la latitudinea noastră să ne antrenăm în conversaţii prieteneşti, nu?
[Imagine: sig3a.jpg]






Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)