Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey!

#1

#2
Bine ai venit pe Animezup, Coktail Smile!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
21 Welcome. Dorel aici. Fac orice de la instalatii la balcoane.
Ce inseamna distractie "Harstyle" pentru tine?
Ce canti ce dansezi?
Si de unde esti? and doh ada-i o prescurtare de la ceva mai lung right?
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#4
Pai... distractie in stil "Hardstyle" pentru mine inseamna... nu stiu... la unele petreceri distractia inseamna sa te joci cu baloane, si sa faci dansul pinguinului. La mine, mergem la un biliard unde ne distram si prapadim de ras, dupa care mergem la mine prin zona, luam o bere si facem caterinca. In stil Hardstyle adica sa facem tot ce n-am avut curaj sa facem, sa ne distram, sa fim noi. Nu ne intereseaza daca parintii ne vad, nu sunt gasti de fete si unele de baieti, care pana-n petrecere era doar o gasca. Toti pentru unu, unu pentru toti. Fetele uneori stau mia cuminti, dar eu ma distrez ca baietii.
De cantat nu pot sa cant ce-mi place, adica rapp sau rock. N-am voce pentru asa ceva, eu pot sa cant unele melodii mai lente, ceva gen "Enchanted" de taylor swift etc. Chestii care pot fii cantate mai usor. De dansat, dansez D'N'B', jumpstyle si putin dupstep.
Sunt din Ploiesti. Si da, Ada este o prescurtare de la Alexandra, n-au nicio legatura, dar cand mama imi spune sa-mi zic numele eu ziceam Ada si de atunci asa a ramas.
Cum am spus, astept intrebari.

#5
Welcome! Am vazut ca esti activa si pe chat si sper ca iti place pe Zup hug. Intrebari acum...hmm... . Ce artisti/trupe iti plac? Carti preferate ai? Siiii...ai vreun brand de bere favorit? 21 Cam atat...enjoy and take care!
[Imagine: Dark-Tranquillity-raman-fara-basist.jpg]
We are delusional
To go against mortality
Still we fight, love and create
As the only creatures
In on life's grand secret
We sense the pointlessness beyond

#6




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)