Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey ^_^!

#1
Heyyy!
Sunt Cosmin am 16 ani and I LOVE ANIME (nu glumesc chiar le ador!).

Sunt o fire ceva mai speciala(eu consider ca toti sunt speciali in felul lor si de aceea ma consider si eu la randul meu special) pot spune ca sunt putin mai retras dar daca gasesc un subiect ce il gasesc interesant nu ma opresc pana nu spun si ultima parare despre el(buna sau rea).

Sunt relativ nou cu animeurile,am vazut maxim 15-20 de animeuri,din cauza ca imi aleg foarte greu un animeu la care sa ma uit.

Primul anime-u vazut (nu i-au in considerare Yu Gi Oh si altele de genu pentru ca acelea le-am vazut cand eram mai mic si nu aveam nicio idee ce sunt 4):Girl's Bravo.

Animeu-l preferat,chiar daca nu imi place sa fac asta o so fac:HighSchool DxD.

Anime-uri vazute pana acum:Girl's Bravo!,Green Green,HighSchool Of The Dead,Highschool DxD,Nagasarete Airantou,Goshusho Sama Ninomiya Kun,To Love Ru,Hoshizora e Kakaru Hash,MM!,Kanokon,Rossario + Vampire.

Im that kind of guy.

Imi plac foarte mult romance/echi (MM!,Hoshizora e Kakaru Hash) dar pe langa romance/echi se poate adauga actiune sau supranatural (HighSchool DxD,HighSchool Of The Dead).
Cam atat despre mine!
Daca aveti ceva intrebari astept ^_^!

P.S4aca prin unele locuri nu prea are sens,scuze!

#2
Bine ai venit pe Animezup, ElectrickFun!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Heii! Bine ai venit pe animezup Smile
Eu sunt Alexandra. Sunt de asemenea o fana anime , dar nu am vazut inca nici un anime din cele spuse de tine.
Ce gen de muzica asculti?
Ce gen de filme iti plac?
Ce hobby-uri ai?

#4

Hey!
Ce muzica ascult?...Mmm nu imi place un gen anume daca melodia este buna o ascult.Dar deobicei ascult dubstep,si melodii ce au fost nightcored.

La partea cu filmele,ceva actiune/comedie sa le aibe pe amandoua 4!

Un hobby nu prea am dupa cum ai vazut si din ce am scris mai sus sunt o persoana foarte indecisa si nu prea ma tin de lucruri.

Thanks for welcome! ^_^




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)