Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey:)

#1
Konichi wa,minnaSmileEu sunt Alexa si am 18 ani.
Wah,site-ul asta e foarte tare si am observat ca sunt multi oameni prietenosi si talentati.
Subarashii)Asta inseamna ca ma voi distra de minune cunoscandu-i pe cativa dintre membri sau pe toti...cine stieSmile si luand parte la unele activitati(sper)
Pfff,nu am stiut niciodata ce sa spun despre mine,atunci cand ma descriu,nu am fost niciodata buna la asta...deci daca vreti sa ma intrebati ceva,raspund cu placere la intrebariSmile
Ja mataneSmile

#2
Bine ai venit pe Animezup, Kaori!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai venit, Alexa!

Citesti si manga? Daca da, ai vreo mangaka preferata?
Iti plac serialele?
Iti plac romanele politiste?
Ai mai avut cont si pe alte forum-uri/site-uri de anime-uri?

Sper sa te distrezi!
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#4
Seara buna, Kaori! 4

Bun venit printre noi! Fii activa, distreaza-te, fa-ti prieteni si daca ai vreun fel de problema poti apela la oricine din staff, iar noi te vom ajuta.

Salve! ^^
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#5
Iti multumesc mult asa voi faceSmile
Da anul asta am prins mare drag de manga ,iar preferatele mele sunt Naruto Shipudden,Dengeki Daisy si Say "I love you".Seriale da,mai urmaream,acum mai putin,dar imi plac cele ce au la baza suspansul,misterul ,sau lumea medicala,aa,si cum sa uit de cele in care se rezolva nenumarate crime,pfai acelea sunt preferatele meleSmileCred ca asta ti-a raspuns si la intrebarea cu romanele politiste.Le ador...bibliotecara mai are putin si ma bate,mereu cand ma duc imi spune"Mai citeste si tu un roman de dragoste"dar eu tot prinsa de Agatha Christie raman.Iubesc cartile ei,sunt captivante si nu le poti lasa din pana pana nu aflii cine este odiosul criminal.Sunt superSmile
Conturi pe forumuri anime...hm,nu prea.Am 2-3 ani de cand m-am departat de lumea anime,nu stiu sincer de ce,but nI`m back now10
Stiam de site-ul asta de ceva timp si am zis,why not?E bine sa mai schimbi pareri cu oameni care au aceleasi pasiuni ca si tine.Smile
[Posturi unite]
Multumesc mult Agrona,voi tine cont de acest sfatSmile
Sper s anu fac nicio prostioara,dar in caz de ceva,voi apela la voiSmile




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)