Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey!

#1
Buna!
Numele meu este Elena Irina si am 14 ani.
So...se pare ca v-ati facut cu un nou membru. 3
Anime preferat: Shugo Chara
Film preferat:Twilight
Mancare pref: Cartofi prajiti
Hobby: Schite anime, fic-uri, cantat, dansat si P.C 24
Altceva intrebati :3

#2
Bine ai venit pe Animezup, *Kidutza*!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#4
Bine ai venit, Elena!
Sper sa fii activa pe forum si ramai cat mai mult timp alaturi de noi.
Daca ai nelamuriri/intrebari/sugestii/probleme nu ezita sa-mi dai un mesaj privat sau sa ma contactezi pe messenger/skype (gasesti id-ul la profil).
Incearca sa iti largesti putin aria cinematografica, exista filme mult mai bune decat Twilight, doar trebuie sa iti creezi mai multa experienta.

Ne vedem prin topicuri si pe chat 3 take care!
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#5
Buna Ana!
Iti multumesc mult pentru primirea calduroasa. Smile

1. Personajul meu preferat din Twilight este Bella.
2. Inainte sa vad filmul Twilight si anime-ul Vampire Knight nu-mi placeau dar acum, am inceput sa citesc carti si fic-uri cu vampiri.
3. Fic-urile inca sunt in lucru, deoarece trebuiesc corectate si perfectionate dar vi le voi prezenta. Iar schitele am inceput sa le fac de curand. Pana acuma am facut decat 3 deoarece acum luna asta am inceput sa fac schite cu personaje anime. Primele doua nu sunt prea reusite dar ultima imi place cel mai mult.
4. Pai am mai multe dar nu le pot scrie pe toate 21

Buna Syryus!
Voi incerca sa fiu cat mai activa si sa imi largesc aria cinematografica. Si sper sa-mi fac multi prieteni pe forum, atat fete cat si baieti.


#6
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#7
Buna Ana! Ma bucur ca ai revenit cu alte intrebari. Eu iti voi rapsunde de fiecare data. Deci sa incepem.

1. Am mai vazut filme dar nu multe deoarece eu nu prea ma uit la filme decat cele dupa canalele TV. Eu mai mult sunt o fana a anime-urilor decat a filmelor.
2. AnimeZup este un forum diferit de celelalte. Chiar imi place. Eu venisem mai mult cu gandul la fic-uri dar acum ma gandesc ca pot sa-mi fac prieteni noi. Si aveti tot sprijinul din partea mea. 3

Daca mai aveti si alte intrebari, nu ezitati sa le postati. Bye!





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)