Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey!

#1
Eu sunt Phoenix, am 17 ani si am descoperit forumul din simpla netuiala.
Nu ma mai pot numi tocmai o fana anime inflacarata, avand in vedere ca n-am mai vazut ceva de aproximativ doi ani, insa mi-ar placea sa imi redescopar pasiunea (avand in vedere ca cei aproximativ patru ani au fost cei mai frumosi din viata mea).
Nu vreau sa o lungesc asa ca astept intrebari.
[center]Now o'clock
[Imagine: md.jpg][/center]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Phoenix!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hehe...welcome,la cat mai multe posturi!
Intrebari:
Ce gen de muzica?
Manga servesti??
Zi preferata a saptamanii??De ce??
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#4
Merci de welcome!

Ce gen de muzica?
Am ascultat foarte mult timp metal, acum m-am mai calmat. Inghit absolut orice.

Manga servesti??
Servesc, insa foarte rar. E destul de greu sa ma prinzi cu una.

Zi preferata a saptamanii??De ce??
Vineri, pentru ca stiu ca voi scapa de trezitul cu dimineata si pentru ca incepe de fiecare data intr-o nota optimista datoita acestui lucru. E mai relaxanta.
[center]Now o'clock
[Imagine: md.jpg][/center]

#5
Bun venit pe Zup!!!
Am și eu câteva întrebări:

1. Te pricepi la scris ( ficuri ) ? Smile Este o secțiune frumoasă aici, care de abia așteaptă !
2. Care e filmul preferat ?
3. Dar cartea ?
Cam atât. Sper să te distrezi pe aici și incă o dată bun venit!!! pupic
[Imagine: dbs_Juliettemodified.jpg]

Live . Laugh . Love .

RoZé <3

#6
Welcome, Phoenix ! :3.


Urr, bine ai venit pe Zupp, un ditama` forum >;] . Sper sa te distrezi pe aici si acest minunat loc sa te ajute sa-ti redescoperi pasiunea pentru Anime-uri <3.
Paiz, intrebari nu am pentru tine , ciudat totusi cum am devenit atat de "delasatoare" [ nu, nu prea stiu sensul cuvantului, deci sper ca am spus bine21 ] .
Paii, asta e vro` a3a oara cand iti spun: Welc'om. :3
Have fun ! >3
:bye:
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

#7
Bună , Phoenix!

Îţi urez un bun-venit pe zup cât mai călduros şi drăguţ! :'] Sper să te distrezi , să fi activă - nu ca mine - şi să.ţi faci câţi mai mulţi prieteni! Câteva întrebări, aş avea şi eu.

1. Seriale preferate, dacă ai?
2. Câini, pisici, hamsteri ş.a.m.d? Adică ai vreun animal?
3. Fotografiezi? Sau îţi place „arta” fotografiei, în general? : )
4. ÃŽÅ£i place toamna? Sau iarna? :- ??

Eh, mai las şi la alţii! Oricum, îţi doresc o şedere plăcută pe forum.

In fata mortii nu mai esti nimic, nu mai esti poet, esti un simplu om care trebuie sa dispara.

[Imagine: 69049197.jpg]

"Time is an illusion. Lunchtime doubly so."

#8
Morèna
1. Te pricepi la scris ( ficuri ) ? Smile Este o secțiune frumoasă aici, care de abia așteaptă !
Scriu de aproximativ 3 ani, deci probabil ca ceva tot s-a prins de mine.
2. Care e filmul preferat ?
Twin Peaks, cu toate ca e serial.
3. Dar cartea ?
Hmm..Dostoievski, "Fratii Karamazov".

Lunatics.
1. Seriale preferate, dacă ai?
Idem
2. Câini, pisici, hamsteri ş.a.m.d? Adică ai vreun animal?
Am un papagal scarbit si plictisit de mine. Mi-as dori o pisica.
3. Fotografiezi? Sau îţi place „arta” fotografiei, în general? : )
Imi place, insa nu fotografiez. Mi-ar placea sa ma apuc si sa le am.
4. ÃŽÅ£i place toamna? Sau iarna? :- ??
Toamna ma deprima, cu toate ca pe-acolo e ziua mea. Prefer iarna dintre cele doua, cel putin stiu una si buna.

Citat:Paiz, intrebari nu am pentru tine , ciudat totusi cum am devenit atat de "delasatoare"
Nu e nimic, te poti reapuca (al doilea sezon, ori ceva in ge)n. Ai putea face din chestia asta un soi de "Tanar si nelinistit".

Multumesc de welcome si intrebari ^^

[center]Now o'clock
[Imagine: md.jpg][/center]

#9
Nu vreau sa te zapacesc cu intrebari. Nici macar nu sunt curioasa de felul meu (curiozitatea a omort pisica, i know dar tot nu ma prind care-i faza cu pisica). Anw, bun venit si sa te simti bine pe aici, sa nu ajungi ca mine, o pata gri pe langa toate celalalte pete(useri) colorate care fac locul asta unul fericit. Altceva nu mai am ce sa iti spun, daor sa te distrezi.
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#10
Merci de welcome, Lily. Iubesc griurile oricum, iar din fire tind spre partea care strica tot patry-ul, deci am sa o iau ca pe un welcome to the dark side (cu toate ca n-ar trebui sa fi asa de pesimista).
[center]Now o'clock
[Imagine: md.jpg][/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)