Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey..

#1
Salutare!
Kolume aici,fost membru NM-A si BAZ,ma rog,pe BAZ nu am stat prea mult,dar pe N-Ma am stat vreo 3 ani,pana s-a inchis(Nici pana acum nu stiu de ce s-a intamplat si unde-s Falcon si Kronos),daca poate cineva sa imi zica si mie,ar fi apreciat..Ma rog,gata cu mirifica,fantastica si nemaivazuta introducere..

Am 17 ani,traiesc in Bucuresti,Fan Anime de cand ma stiu. Zuppy03
Imi place si as opta pentru facultate de computer design si interfata web,profil mai mult ca sigur Mate-Info,in afara.
Ador Fan-Ficurile,Vara,Linkin Park,Green Day,Hatsune no Miku,Skittles,etc..
Random things,y'know. Zuppy04
So,wish me good luck!



EDIT10entru Creatiile mele dati Click aici!


Why is everybody so serious
Acting so damn mysterious
Got your shades on your eyes
And your heels so high
That you can't even have a good time



[Imagine: iaza16473042879700.jpg]




My GFX

#2
Bine ai venit pe Animezup, Kolume!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hi there.
Welcome, have fun bla bla bla.
So, interesante planuri de viitor. Exact acelaşi lucru mi-am propus şi eu. În ce ţară ţi-ar plăcea să emigrezi?
Alte întrebări....
Ai vreun film preferat? Melodie/melodii prefeartă/e? Ăăă... îţi place să citeşti? Dacă da, ce fel de cărţi?
Cam atât. Ne mai citim pe aici.
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine


#4
Anglia/State daca obtin Bursa Zuppy03
Altfel,merge orice unde se vorbeste engleza Smile

Film favorit..Nu prea am..Adica daca ar fi de ales,sincer,ar fi toate comediile geniale pe care le-am vazut..Deci nu am cum sa zic ca am un favorit aici.
Carti?Da.Din cand in cand.Probabil cea mai inspirata si "bine facuta" carte ce am citit-o si mi-a placut(Am recitit-o de 3 ori,apoi) a fost "Elevul Dima dintr-a saptea",asta se intampla acum cativa ani.

Si,am pastrat la final muzica deoarece aici as scrie o pagina intreaga si nu m-as opri..Voi pune cateva melodii din playlistul meu ce le ador ca..Mi-e lene sa scriu zeci de melodii..


Linkin Park-Crawling
Linkin Park-A place for my head
Linkin Park-What I've Done
Linkin Park-Papercut
Linkin Park-Numb
Hatsune No Miku-Rolling Girl
Green Day-Boulevard of Broken Dreams
Katy Perry-Firework
Taio Cruz-Dynamite >:]
Bruno Mars-Billionaire
Bruno Mars-Grenade
Jessie J Feat B.O.B-Price Tag
Hayley Williams feat B.O.B-Airplanes


Si gata ca prea ma lungesc..Aaa da..In materie de Fan-Fic imi placeau marea majoritate,totusi,chiar daca nu era la nivelul lui Eminescu,dar totusi venea din inima a fost singurul Fan-Fic Hentai de pe Nma a lui Alexutzu(Care apoi si-a schimbat numele..Dar parca asa il chema).Acel fan-fic a fost chiar genial.


Why is everybody so serious
Acting so damn mysterious
Got your shades on your eyes
And your heels so high
That you can't even have a good time



[Imagine: iaza16473042879700.jpg]




My GFX

#5
Hei, Hei^^. I'm Kites. Happy posting & have fun pe our dear Zuppy^^.
Ăăă, am câteva întrebări pentru tine xD.

Uan. Ai spus că-ţi plac ficurile. Scrii?
Tu. Ţi-am văzut sig-ul, şi-mi place^^. Lucrezi în PS? I mean... e făcut de tine? xD

Ăăă, încă odată, bine ai venit şi sper să te distrezi pe Zup^^.
Ja ne! :3
[Imagine: hugmur.jpg]
'Căz te lăvesc, tu, genio, epico, huggo, culo, pervo and so on. Iu, twina mea. I don't care what ppl say, I do own iu. Hahs.

*realizează că twina ei apare ca o apariţie apariţională misterioasă.*





Mwhahihuhahahuahaihihihuahahahuhihihuahah


Monster me.

#6
Saluuuut ! Nu obisnuiam sa dau prea mult prin partea asta a forumului, da' orice are un inceput 4. In primu' rand bun venit si chestiile de rigoare. Deeeeci ... Intrebari .

*Cum ai dat de zup ? [ banala, stiu 21 ]
*Cum ai inceput sa scrii ficuri ? Adica ai mai scris pana acum ?
*Fan hentai\yuri\yaoi ? [ sper sa nu te uiti urat la mine legat de yaoi 21 ]


Cam atat 4. Aaa, si'mi plac versurile din sigu' tau ... Si cam toate piesele de acolo 21 .
Old nick - mary2we

S-am scris cu sange
Pe randuri de cristal
Poveste-acum incepe ...

My pics on dA

My pics on AnimeZup

Viata dubla - my fic


#7
(18-03-2011, 08:47 PM)MilcşeicCuCiocolată. A scris: Hei, Hei^^. I'm Kites. Happy posting & have fun pe our dear Zuppy^^.
Ăăă, am câteva întrebări pentru tine xD.

Uan. Ai spus că-ţi plac ficurile. Scrii?
Tu. Ţi-am văzut sig-ul, şi-mi place^^. Lucrezi în PS? I mean... e făcut de tine? xD

Ăăă, încă odată, bine ai venit şi sper să te distrezi pe Zup^^.
Ja ne! :3

Abia am scris primul fic.De obicei,nu,nu scriu.
Da,lucrez in PS,de aprox. 3-4 ani,acel sig e facut de echipa mea de pe alt forum de photoshop.Nu,acela nu l-am facut eu,dar o sa vin eu cu creatii,mai bune decat asta.Cand s-a facut concursul pe tema cu Heaven,eu eram la mare =).


Lpti.chat A scris:Saluuuut ! Nu obisnuiam sa dau prea mult prin partea asta a forumului, da' orice are un inceput . In primu' rand bun venit si chestiile de rigoare. Deeeeci ... Intrebari .

*Cum ai dat de zup ? [ banala, stiu ]
*Cum ai inceput sa scrii ficuri ? Adica ai mai scris pana acum ?
*Fan hentai\yuri\yaoi ? [ sper sa nu te uiti urat la mine legat de yaoi ]


Cam atat . Aaa, si'mi plac versurile din sigu' tau ... Si cam toate piesele de acolo .

Toate piesele de acolo sunt geniale,de asta sunt sigur.In primul rand,nu sunt genul caruia sa ii placa yaoi..E weird sa fii baiat si sa iti placa yaoi(Presupun).
Ficuri nu am mai scris pana acum,ala yuri e primul.
De zup am dat acum 3 ani,dar nu am stat niciodata sa imi fac cont.Comunitatea pe care mi-am petrecut eu toata adolescenta,N-MA era facuta de cei de la zup.Acum e distrusa >.<[/quote]


Why is everybody so serious
Acting so damn mysterious
Got your shades on your eyes
And your heels so high
That you can't even have a good time



[Imagine: iaza16473042879700.jpg]




My GFX




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)