Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey ^^

#1
Hello ^^ I'm Anka, am 13 ani si sunt din Bucharesto. Imi plac mult animeurile si muzica. Gen preferat: punk, pop, rock, j-pop 4 . Cartile mele preferate sunt Cronicile din Spiderwick. Filmul preferat: Cronicile din Spiderwick 4 si Bleach - Memories of nobody. Animeuri preferate: Bleach, Lovely Complex, Bokura ga ita, Naruto. Trupe preferate: Green Day, Yellowcard, Thousand Foot Krutch, Sum41, Hoobastank, Lifehouse... Daca aveti intrebari nu ezitati sa le puneti ^^
bau!

#2
Salut Anka ÅŸi bine ai venit printre noi.
Sper să-ţi faci mulţi prieteni inclusiv subsemnatul şi să te înţelegi cu toată lumea.
Dacă ai citit regulamentul nu vei avea probleme.
Apreciez faptul că ai o descriere completă şi de aceea nu am întrebări să-ţi pun.
[center]If you f**k with me, you get burned Smile

Bleach România | Sannins - traduceri manga

[Imagine: webmaster.png]
[/center]

#3
Hey thanx pt. primire ^^ spam nu fac pt. ca stiu prefect prin ce trec admini cand un user face spam [gah >__> hate zat] ... daca nu ma insel uh are za admin pe Bleach, right? xD oricum... o sa incerc sa ma integrez si eu pe acilisea 4
bau!

#4
Da...eu sunz za admin pe bleach...secret 21
Am văzut că îţi place Bleach şi Naruto şi am zis să te intreb care sunt personajele tale preferate din aceste două animeuri.
[center]If you f**k with me, you get burned Smile

Bleach România | Sannins - traduceri manga

[Imagine: webmaster.png]
[/center]

#5
Bine ai venit pe Animezup, Anca!
Nu ai gusturi rele in materie de muzica... Hoobastank si Sum41 imi plac si mie.
Intrebari nu prea am... doar daca iti place sa citesti si manga 4 Eu sunt un mare fan manga 4
Cam atat...
Happy posting! Sper sa iti placa aici!

#6
Well, personajele preferate din Bleach:
-Ichigo
-Rukia
-Hitsugaya'chu
-Urahara'san
-Matsumoto
-Si sa spunem Inoue xD

Iar din Naruto:

-Naruto xD
-Gaara
-Sai
-Kakashi
-Sakura[dar de cea din Shippuden mai mult 4]
-Sasuke

Si dap, Flaw ^^ imi place sa citesc manga 4 cand aflu de vreun anime intai caut sa vad manga'ul xD
bau!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)