Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Here's me

#1
My name is Mihaela(Tell me Miku or SaraniMiYong)... I love to write, to painting and to compose even if i'm not so good. I have just a big dream, but i'm not so sure that will become true.
If you'll ask me what kind of music I like, I will say lot's of band with strange name and you'll not understand me because most of them are Japanese or Koreean. I don't think that you are used with them.
I'll tell you some bands and singers, and then my favorite from them... So... from Koreea... It is Big Bang, 2PM, F.T.Island, SS501, Suju. From Japan... There are An Cafe, Miyavi, The GazettE, X Japan and more others(D'espairs Ray, Dir en grey, Retrer en soi, Phantasmagoria, Juliadoll, Nightmare, Nana Kitade, Olivia inspi' Reira, Arashi, Onitsuka, MAX, milk.tea etc)
Questions?
Zuppy10
[Imagine: j17eph.jpg]
[center]"Dragostea nu este geamătul muribund al unei viori îndepărtate - este scârţâitul triumfător al unui arc."
de S.J.Perelman
[/center]

#2
Bine ai venit pe Animezup, love_mean_hope!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Buna !
Bine ai venit pe animezup !

I have 3 questions for you ...
- ce anime-uri iti plac ?
- citesti manga ?
- vrei sa fim prietene ?

Your welcome !
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















#4
- Ca sa fiu sincera nu m-am mai uitat de mult la animeuri. Dar imi plac majoritatea de pe Animax. Ma uit la ele dintr-a V-a.
- Da. Citesc. Am citit aproape toate oneshote-urile de pe forum.
- Yeah. Sure. ^_^
[Imagine: j17eph.jpg]
[center]"Dragostea nu este geamătul muribund al unei viori îndepărtate - este scârţâitul triumfător al unui arc."
de S.J.Perelman
[/center]

#5
Heya, Miku [ oare de ce îmi sună a An Cafe? 65 ]. Welcome here! Majoritatea trupelor japoneze care îţi plac, le ascult şi eu. ^^ Şi ca să ştii, majoritatea persoanelor de pe forum ascultă j - music, so it isn`t kinda weird. :] Ok, now I have some questions.
1. Care sunt melodiile tale preferate de la Rentrer en Soi? Dar de la An Cafe?
2. Care este filmul tău preferat?
Cam atât de cred. 39 Eu mi`s Nya, btw [ Nya comes from Nyappy ;]] ].
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#6
Suna a AnCafe dar nu e ocmai de acolo21 E prescurtarea numelui meu real. Incantata sa te cunosc Nya^^ Acum intrebarile:
1. AnCafe: Bonds Kizuna, SnowScene si Smile ichiban ii onna.
Rentrer en Soi: Stigmata si Last word.
2. Filmul preferat? Greu de ales. Cred ca e "Heart break library" sau "The first love of a millionaire"
[Imagine: j17eph.jpg]
[center]"Dragostea nu este geamătul muribund al unei viori îndepărtate - este scârţâitul triumfător al unui arc."
de S.J.Perelman
[/center]

#7
hy hug
si eu sunt noua 71
si as vrea sa fim prietene [ asta doar daca vrei 39 ]
intrebari 39 :
-cati ani ai..?
-in ce oras stai ..?
-ce zodie esti ?21 [ eu sunt de pe Marte 9 , Berbec 21 ]

#8
Hi ! Si eu sunt noua si as vrea sa fim prietene , doar daca vrei si tu desigur. Aa avea si eu ceva intrabari4 :
- iti plac animalele? daca da care?
- ce flori iti plac?
I'm at war with the world and they
Try to pull me in the dark
I struggle to find my faith
As I'm slippin' from your arms
It's getting harder to stay awake
And my strength is fading fast
You breathe into me at last


[Imagine: 2il21on.jpg] [Imagine: 2e22m11.jpg] [Imagine: 505lxj.jpg]

#9
- Vreau sa fim prietene.
- Imi plac animalele. Cam toate. Dar in special cainele si ghepardul.
- Imi plac irisii si crinii, imi inspira moarte.
[Imagine: j17eph.jpg]
[center]"Dragostea nu este geamătul muribund al unei viori îndepărtate - este scârţâitul triumfător al unui arc."
de S.J.Perelman
[/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)