Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Say hello to Little L xD

#11
Hei, bun venit pe forum, Laura. Aşa o cheamă pe prietena mea cea mai bună. :]. Da, eu sunt Larisa şi sunt încântată de cunoştinţă. Se pare că ţi s-au pus o groază de întrebări, oricum, eu îţi voi mai pune câteva, e momentul glorios în care am inspiraţie.

-Ce hobby-uri ai?
-Aştepţi şcoala?
-Dacă ar trebui să alegi, în ce ţară te-ai muta?
-Ce preferi, iarna sau vara?

Şi..atât. Sper să te simţi bine pe Zup şi..nu ştiu, distrează-te! :]

*Hugs.`*
.
Where is the love?
[Imagine: 14uuh6x.gif]
Does love have a reason?

#12
Citat:(...) Am trei fraţi mai mari - toţi băieţi >.> - (...)
...ooook. Chestia asta mi s-a parut hazlie din descrierea ta si daca nu ma facea sa zambesc invr-un moment in care nu eram tocmai binedispusa, nu cred ca stateam sa citesc mai departe : )) , dar am facut-o si a meritat !
In primul rand, hai sa zic de formalitatile de rigoare. Sunt Allison, dar imi pot spune Ally =] nice to meet you. Iti urez un calduros WELCOMEEEEEEEEEEE in randul zupperilor ( eee ! : > ) si multi prieteni mai departe .
Chiar daca tu zici ca nu e mare chestie de capul tau, eu una sper sa nu ne lasi cu buza umflata si sa ne arati totusi de ce esti in stare : )). Sincer, chiar m-ai facut curioasa.
Vad ca iti place mult Dostoievski =D e genial ! Eu am citit " Idiotul " de la el si mi s-a parut foarte foarte tare. Ma rog, nu se poate numi " citit " ce am facut eu . Am ajuns pe undeva pe la mijlocul cartii apoi am facut pauza : )) si acum citesc mai greoi ca inainte, cate 5-10 pagini din cand in cand, dar sunt destul de ambitioasa, o s-o termin, pentru ca e un autor prea genial sa nu o fac si are niste personaje briliante.
Majoritatea intrebarilor au fost deja puse de ceilalti useri care ti-au mai urat bun venit, deci nu prea stiu ce-as putea sa te mai intreb... asa ca ma rezum la " bun venit " si atat 9... ah, si... sper sincer ca ne vom imprieteni cat stai pe zup =D !
Lots of loveee <33 !
oh hi there.
[Imagine: tumblr_m2qvzsPdP51qi23vmo1_r1_500.gif]
Stairway to heaven?
Gurrrrrrl, I ain't got no time for that, I'm taking the elevator.

#13
oh, câte întrebări aţi pus şi câţi m-aţi salutat. o.o' Îmi cer scuze de pe acum dacă voi sări din greşeală vreo întrebare. :]

@Space-Bound, mulţumesc pentru întâmpinare.
Nu ştiu. >.> Linkin Park, HIM, într-un timp ascultam şi VersaEmage or smth like that, Metaliica, Iron Maide. :- ??
Um..don't know. De toate. :]]
Merg cu rolele, înot şi încerc să patinez uneori. :]]
Ce-am spus mai sus.
Căutam ficuri and stuff şi aşa am ajuns pe aici.

@Jessica. ; merci pentru bun venit. : )
1. Ăăăăh, seriale preferat. ._.' Mesaje de Dincolo şi Gossip Girl.
2. Taur. xD
3. Am răspuns mai sus.
4. Descrierea, în mare parte şi ...don't know, felul uimitor şi fermecător în care scrie autorul.

@Candy_Girl_Love. ; thx pentru bun venit and stuff. [ :
1. Am răspuns mai sus.
2. Oarecum, îmi e dor de unii colegi.
3. Chiar nu ştiu. >.<' Poate Franţa.
4. Vara, deşi urăsc căldura excesivă e mai ok decât frigul. ._.

@Alisson; meeerci. Eşti o scumpă! ^^
Mulţumesc mult-mult-mult pentru bun venit tuturor!

Little L.




Optimism is the madness of insisting that all is well when we are miserable.

Voltaire




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)