Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Herastrau ~ picninc

#1
Guys haideti sa facem un picnic pe 2 iulie in Herastrau. Aducem sucuri , sandvisuri si alte chestii delicioase, haideti haideti :X:X:X si o sa ne distram.

#2
Pfffffffffffffffffffffffffffffff greu greu , naspa daca nu aveam cola seminte caterinca si niste mici la gratar cu manele , cred ca ar fi venit o gramada de lume daca ar fi fost asa.
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#3
Mie ideea mi se pare foarte frumoasa, dar nu sunt sigura cine o sa fie interesata de ea. La mine problema unde o sa se desfasoare acest picninc. Ma gandeam ca poate cine are remy sau carti si altele sa le aduca in parc, cine o sa vina. 106 Sper sa va distrati - cine o sa fie de acord cu idee -, nu neaparat cu mici, bere, manele bubuind si derajandu-i pe altii. Si apropo Zero, nu e chestia ca daca e picnic fara glume si rasete - parerea mea. 106
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#4
Iubi ^^ [zer0] pentru tine ma sacrific si iti aduc un ceva sa tragi la masea ... Imi pare au ca nu am manele dar tu le ai cu manelele dear (: adu tu 5 da nu din alea de jale de care asculti tot timpul.
aduc eu semintele [decojite] si ne simtim ca cocalarii. 15
Asta te asteptai sa zic nu? ^
33 Adica nu vii tu sa ma vezi si sa ma cunosti? Animalule!

#5
Castravete : poate vrei sa spui ,,ne simtem ca cocalarii''
21
[Imagine: wqymg0.jpg]

#6
nu stiu totusi nu mi se pare cea mai inspirata idee sa facem un picnic. poate pt ca ma gantesc la toti cocalrii cu mititeii lor. totusi.....de ce sa nu ii dam o sansa ( picnicului)...poate pana la urma chiar iese ceva dragut
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

#7
Un picnic nu inseamna ca venim cu sarmaua de acasa 22 Ci aducem si noi chipsuri, jeleuri, suc chestii din astea fast food o.o

#8
(21-06-2011, 05:11 PM)Castravete 007 A scris: Un picnic nu inseamna ca venim cu sarmaua de acasa 22 Ci aducem si noi chipsuri, jeleuri, suc chestii din astea fast food o.o

adica mai pe intelesul meu: ne plimbam, discutam,*ascultam manele-pt 0 daca vine* si apoi aduce careva o patura si stam pe iarba si bem un suculet,o mandarina,o atentie ceva 21
[Imagine: wqymg0.jpg]

#9
O sa vin si cu oliţa dupa mine in caz de voi avea nevoie de la atata bere , btw sa vin cu whiskey sau vin alb sau bere cu lamaie ? gen sa bem asa in plina zi 4
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#10
Iti aduc eu niste absorbante daca vrei24
Ma tu vino ca ne descurcam noi cu ce trebuie, adu si tu o atentie ceva acolo, gen niste jagger, 1 l de vodca aduc eu semintele si lapul si cam atat21




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)