Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Well, hello, again

#1
Well, mi-am zis sa fac aici un topic fiindca oarecum am devenit o nou-venita pe acest forum.

Sunt Daniela, ma rog, pe aici eram Daria si inca imi pastrez titulatura, sa zicem asa si am revenit datorita nostalgiei.. si a sectiunii Gfx in paragina.

O mica rugaminte.. avand in vedere ca au trecut doi ani de la ultima mea logare pe contul vechi, nu ii mai stiu parola sau emailul si daca se poate sa uniti aceste doua conturi, thanks!

http://animezup.com/forum/User-Daria
Linkul catre vechiul meu cont
[Imagine: Jun0xCa.png]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Daria v2!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Daria, lol. Am sa incerc sa-ti unesc conturile, daca mai stiu cum. In mod normal trebuia sa ma asigur ca esti tu, but who cares about that now.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)