Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Helloo'

#1
Salltare'

Buna! Smile Sunt noua aici si sper sa va plaka de mn XD

Am 18 ani. * defapt tr sa implinesk edit : 19 10 * Si sunt o fana anime si a desenelor digitale.

Despr' mine.

Ma numesc Angela. Locuiesc in galati. Am 18 ani. * nu's casaturita si nu am nici copil :lol: 21 * Imi plac animalele te companie, psicutze, catei, pesti, papagali. Sper sa va placa si voua. Imi place foarte mult sa fac pose in natura. Sunt o perosna comica de felul meu si ma bucur ca am intrat aici! Smile

Sper sa ma primiti calduros si poate imi dati shi mie 1 punkt la reputatie DX


Mersi! Pupici tuturor !

#2
Bine ai venit pe Animezup, Artist!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Mersi NPC Zuppy! Smile

Si yo primesc in inima mea pe animezup cu bratele deschise! Smile

Pupici again 3

#4
Hei Artist . Bun venit pe Zup . Sper sa-ti faci cati mai multi prieteni si sa fi activa . Asa deci cateva intrebari . Culoarea preferata ? Anotimpul favorit ? La ce animeuri te-ai uitat ? Canti la un instrument , ceva ? Si cam atat ^^ . Inca odata bun venit .

P.S. : Zuppy este mascota forumului . E de datoria lui sa te intampine 3 .

#5
INVAZIA GALAÅ¢IULUI !
OMFG. O să cucerim AnimeZup. Well, şi eu sunt din Galaţi . La ce liceu eşti ? Nu cred că ai terminat liceul, nu ? Ce muzică asculţi ?

Idk . Welcome . Happy postin' and all that stuff.
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




#6
Salut.
Bun venit pe Zup! Sper să te distrezi şi să îţi faci cât mai mulţi prieteni and so on. Să îţi pun şi eu câteva întrebări.

1. Îţi place să citeşti? Dacă da, ce cărţi te-au impresionat? Autori preferaţi?
2. Care e melodia ta preferată?
3. Ce filme ţi-au plăcut? Ai actori preferaţi?
4. Spuneai că îţi plac animalele ( şi eu le ador, ba chiar am şi un papagal ) tu ai vreo minunăţie de-asta pe acasă?

Şi cam atât. Îţi urez încă o dată bun venit şi sper să ai o şedere cât mai plăcută, poate ne mai vedem pe-aici ^^.
[Imagine: 2cr0ksm.png]

But I don't wanna go on living
Being so afraid of showing
Someone else my imperferctions
Even though my feet are trembling
And every word I say comes stumbling
I will bare it all , watch me unfold

#7
O salut... ce intampinari calde ptr mn! 21

Pai imi plac culorile: violet si portocaliu.

*Ma simt ca la un interviu, LOL! 21
Anotimpul meu favorit este VARA.
La multe animeuri m-am uitat! Primul a fost mew mew power, eram inebunita dupa el! 21
Cant la pian si chitara. Smile Din cand in cand mai cant si la tableta mea grafica! 21 * desenez la ea *

Lori pai trec a 12-pea 21 Is la liceul D.Cuclin din gl. 4 Uh?

Better:

1.Ador sa citesc. Acum m-am apucat de o carte numita: Amintiri din copilarie de Ion creanga. 21 Glumesc. Acum citesc : Burlacul de Charly Phillips. 4 Si multe altele!!
2.Mel mea preferata.. oh nu prea stiu... in general ador sa ascult melodii gen pop, disco, etc. Dar noi nu populara sau din 1926 ( am bagat shi yo un an 21 )
3. Mi-a placut filmul Piratii din Caraibe, Harry Potter , Twilight. Orlando Blum, imi place cum joaca, Johnny Deep and more.
4. da.. pai am 1 catel, 2 pisicutze si 1 papagal * nu perush, PAPAGAL. ) 21

Thank you again ptr felicitari si tot restul! Smile Shi da, stiu ca Zuppy e mascota am aflat. Foarte frumos din partea lui ca ne intampina pe TOTI din prima secunda! 21

#8
(23-08-2010, 09:56 AM)Artist A scris: Am 18 ani. * nu's casaturita si nu am nici copil :lol: 21 *

da ce obiceiuri ciudate aveti voi prin galati pe-acolo? la 18 ani ar trebui sa se subinteleaga ca esti casatorita si cu copil?

oricum welcome, intrebari nu iti pun ca te-au secat ceicalti destul 21

have fun and happy posting 21

#9
21 No nu sunt chiar asa obiceiurile...dar am multe colege care nici nu au terminat liceul, si gata au inceput sa see cassatoreasca 21

O mz mult! Smile Da.. m-au inebunit cu intrebarile, si Tan, app soper avatarul, foarte misterios 3

#10
bine ca nu mi-ai vazut avatarul in alte stadii 24
am stat cred ca vre 3-4 zile pana am gasit o forma finala 24)))))

99[Imagine: ht8a4i.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Helloo!!! roze 16 7.816 03-03-2009, 04:05 PM
Ultimul răspuns: roze


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)