Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Helloes :3

#1
Yaay~ am aterizat si pe Zup. xD

Cate ceva despre mine.. o sa incerc s'o fac scurt ^^
Ma numesc Andreea, sunt din Bucuresti si am 15 ani. [ok. aproape ^^' peste 6 zile XD]. Ca personalitate.. sunt prea vesela, imi place sa fac numai lucruri traznite [don't ask xD], sa rad si sa ii faca pe altii sa rada ^^ Totusi, am si eu ciudateniile mele.. ma enervez extrem de repede, nu sunt o persoana prea rabdatoare [cu cei pe care ii cunosc 65] dar incerc totusi sa ma calmez si sa le explic ceva cum trebuie daca trebuie sa o fac.

La anime'uri, recunosc ca nu m'am uitat de ceva buna vreme.. [of, manga *sigh*]. Dar ca sa spun asa cateva din preferatele mele.. ar fi Fate/Stay Night, Rozen Maiden, Touka Gettan [I have to finish it >w<], ef - a tale of memories, Bokura ga Ita, Peach Girl, Aishiteruze Baby and so on. Majoritatea sunt shoujo/romance <3
Manga.. cum spuneam.. citesc ^^ Non-stop XD
Preferatele mele sunt Goong, Vampire Knight *drools*, Shinshi Doumei Cross, Marmalade Boy, Cat Street, Aishiteruze Baby, Chocolate Temptation, white Garden [ultimele doua sunt one'shots insa mi'au placut la nebunie @.@]

In afara de asta.. pai imi place stilul gothic / gothic lolita [a se observa avatarul <3] si am prins si o obsesie cu papusile [no.. not Barbie xD]. Oh, and purple. <3 Imi place sa lucrez in PS, desi nu am mai facut asta de ceva timp ._. [I lost my brushes ;_;] si banuiesc ca imi va lua ceva timp sa descarc altele.. I forgot to mention that I'm a lazy-ass XD

Favourite anime artists.. pai pe primul rand este Carnelian, her art ish amazing *o* then there's Keiichi Kunishige, Rami, Hiro Suzuhira, Noizi Ito si cam atat.. restul depinde de imagini ^^

Sper ca mi'am facut o descriere cat de cat.. reusita si ca nu v'am plictisit with mah blabbing ^^' Daca aveti intrebari just ask ^^
Love me or hate me. Either way I'm on your mind.

#2
Bonjour [i knew, nu e cazu` ptr. bonjour, dar ador acest salut....mrg21] Aylin !
Ai o descriere complexa si nu prea mai am intrebari mi-e si lene si poate au ceilalti intrebari 4 you]. Sa stii ca noi c-am semanam21 si eu sunt prea vesela si fac numai lucruri anormale si la fel ca tine ma enervez repede si am o obsesie pentru papusi21. Deci bine ai venit, sper sa fi activa.... blablah eu am plecat ca face mama ca trenu`!

#3
@Kyandee~ uuu, ma bucur sa vad ca ne asemanam ^^ si mai esti si "candy addicted" hell yeah, sweets are made of win! :X

@grafittix~ yup, nu sunt genul care sa nu respecte regulile xD
Si sa iti raspund la intrebari, desi credeam ca am spus si in descriere 39 nevermind ^^

1. MOV!! purple FTW <33 [xD] nu doar imi place, cred ca e obsesie defapt.. si porecla mea este si Funditza Mov asa ca.. no comment xD
2. sunt din Bucuresti ^_^
3. muzica.. pai in general ascult orice fel de muzica, in afara de populara si manele. [cam toata lumea spune asta 21] totusi, eu nu am absolut nimic cu persoanele care asculta manele & stuff 106 fiecare cu ce ii place ^^
Ceva mai detaliat as putea sa spun ca imi place rock'ul si j'rock'ul, ascult An Cafe, Miyavi, The Gazette, Maximum the Hormone, Bullet for my valentine [nu foarte mult ^^'], Paramore, The Veronicas, Linkin Park, Three Days Grace and so on.. sunt deschisa cam la orice melodie mi se dedica/recomanda 21 ^^
Love me or hate me. Either way I'm on your mind.

#4
hello ^_^
Welcome Here
Happy Posting and No Spam
Sper sa ne intelegem bine n.n
bye-bye ^_~
††
You define The line beetwen human and divine
In this empty place intrinsic GRACE, SO necesary...
†Aoi†
you define
[Imagine: df.jpg]
There are times, {Aoi}, I wish I had never set eyes on you,
Because every look makes me fall in love with you more,
And make it so i cannot live without you.






Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)