Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello xD

#1
Hya. Well... ce pot sa spun. Numele meu real e Laura,am 16 ani impliniti luna asta si imi place culoarea verde. :001_302: Banuiesc ca ar trebui sa mai dezvolt un pic. Ador fotografiatul iar cand am timp sau ma plictisesc mai fac niste GFX . Imi plac filmele si mangaurile horror iar in prezent stalkuiesc "Kodomo No Jikan". Nu,nu e horror dar ...oh well... hmm... altceva..?...Ah.Cum puteam sa uit. Ador clownii si tot ce are legatura cu zambete diabolice,scary,psycho ...well..you got the point.I hope we'll get along. :thumbup:
☁ ☂[Imagine: pluieeetrange.jpg]☂ ☁
________________________
☂DArt ☠ ☠ GFX ☂
☂Photographs☂
[Imagine: 3kinko.png]
☠ ☠ ☠

#2
Bine ai venit pe Animezup, teaonwallz!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Iuuui, îți place veeerde ! ^^ Nu îmi spune că ești și zodia fecioară xD

Welcome here și some questions, ca de obicei.

Ce cărți citești? Un autor preferat?
Filmul preferat? Un actor, ceva? :]
Șii, ce muzică asculți?

Hug.

#4
Naah ^^ sunt leu xD.Si...sa vedem...nu am un gen de carti anume pe care il citesc dar mi-a placut de exemplu "Lolita" de Nabokov.Un film preferat... cred ca Hostel xD.Sau Saw.Sau Cube. Unu din astea ^^.Actor... Jonathan Rhys Meyers dar e posibil sa fie just a temporary thing as always :biggrin: ...muzica... well...ascult de la Oingo Boingo (an old band) pana la Lilly Allen ,Rammstein. Nu am un gen anume pe care il ascult ^^.
☁ ☂[Imagine: pluieeetrange.jpg]☂ ☁
________________________
☂DArt ☠ ☠ GFX ☂
☂Photographs☂
[Imagine: 3kinko.png]
☠ ☠ ☠

#5
Bun venit pe forum ! Sper să te distrezi şi să-ţi faci câţi mai mulţi prieteni .
Aşaa .. câteva intrebări :
- Anotimpul preferat ?
- CiteÅŸti manga ?
- Anime-ul preferat ?
Şi cam atât .. Incă odată bun venit !

#6
Mersi ^^ .
Anotimpul preferat : toamna. Imi place ploaia.
Da.Citesc manga.Horror in general.
Si anime-ul preferat..tre sa fie higurashi no naku koro ni ^^
☁ ☂[Imagine: pluieeetrange.jpg]☂ ☁
________________________
☂DArt ☠ ☠ GFX ☂
☂Photographs☂
[Imagine: 3kinko.png]
☠ ☠ ☠

#7
Hey there, bine ai venit pe zup, sper sa te distrezi si sa te acomodezi foarte repede. Cu siguranta acest lucru va fi usor. Deasemenea sper sa-ti faci multi prieteni si sa fi un user activ 71 Caci din pacate...nu multi useri noi raman pe aici =]] Dupa o perioada nu ii mai vezi O_O In fine...numele meu real este Diana, dar pe aici mi se spune Beki, nimeni nu ma striga Diana =]] Poate ne imprietenim si noi 71 ( Btw, ador numele Laura :3 )

Intrebari...nu prea am caci ceilalti useri ti-au pus cam toate intrebarile posibile O_O Nu ma prea pricep la acest capitol...but din ce oras esti ? Emisiuni Tv preferate?

Cam atat O_O inca o data welcome si nu uita sa te distrezi.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#8
Mersi ^^ si mie imi place numele Diana ..mi-ar fi placut sa il am T_T...aah..in fine..21...sunt din Bucuresti iar emisiuni tv preferate.... Miami Ink si L.A Ink ..cred 21...
☁ ☂[Imagine: pluieeetrange.jpg]☂ ☁
________________________
☂DArt ☠ ☠ GFX ☂
☂Photographs☂
[Imagine: 3kinko.png]
☠ ☠ ☠

#9
nu credeam ca am sa spun asta cuiva ,dar....:s: mie frica de clovni >.<
oricum welcome si sper sa te distrezi
ce iti place sa fotografiezi?
iti plac imaginila alb-negru ?
obisnuiesti sa creezi efecte pozelor tale? si daca da te bazezi mult pe asta?
sorry , nam inspiratie intreb si io ce imi vine in cap 4
inca odata Welcome 3




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)