Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey!

#1
Ma numesc Elena, am 18 ani si sunt din Oltenia.

Nu am vazut foarte multe anime-uri si nici nu planuiesc sa recuperez curand, oricum printre cele pe care le-am vazut si mi-au placut sunt: Cowboy Bebop, Berserk, One Piece, Death Note, Full Metal Alchemist, Slayers, Serial Experiments Lain.

Manga nu obisnuiesc sa citesc (um, manga nu citesc, la anime nu ma uit, incep sa ma intreb serios ce caut aici >.>), am inceput cateva da' fie m-am plictisit, fie n-am avut timp o perioada si dupa n-am mai reluat. Singura pe care a terminat-o este Usagi Drop, desi in cap mi-o tin depaaarte de anime, e suficient ca mi-a stricat mie ziua, sa nu-l strice si pe ala.

Muzica, cand ascult - nu prea des adica, ascult in general blues, dubstep, jazz, metal (majoritatea ramurelelor lui; da, stiu ca-i ramurica a rock-ului, da' nu asta-i ideea), rock (majoritatea ramurelelor lui).

Rareori ma (mai) uit la filme/ (mai) urmaresc seriale.

Um, atat. ^^

#2
Bine ai venit pe Animezup, Lain!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hei, bun venit pe Zup! Sper sa te simti cat mai bine si sa iti fac prieteni :3!
Daca ai vreo nelamurire poti apela la oricine din staff, iar daca este legat de Fan Fiction sunt aici ca sa te ajut cu cea mai mare placere /hugs!
Cateva intrebari:
Cateva melodii preferate? Dar carti preferate? Preferi poezia sau proza, ai de gand sa ne bucuri cu prezenta la Fan Fiction 4?
Anw, inca o data, bun venit!
[Imagine: Jun0xCa.png]

#4
hug Acum mai ramane munca de convingere pentru role-play.
Sa nu fii cuminte.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#5
Multumesc, Daria!

Cateva melodii preferate? - Mnn, melodiile imi plac mai mult sau mai putin in functie de context. + Apreciez in general orice are un mesaj/ o idee/ o ceva-orice-mai-multe bun.

Dar carti preferate? - Nu obisnuiesc sa citesc fictiune, deci nu. ^^'

Preferi poezia sau proza? - Proza!

Ai de gand sa ne bucuri cu prezenta la Fan Fiction? - Poate doar ca cititor greu de multumit.


Syryus hug




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)