Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello !!

#1
Well, ce sa va spun ? Paiii am 17 ani, sunt din Craiova si ei bine numele meu is... top secret. Dar nu ma deranjeaza sa ma intrebati Smile . Imi place...nu nu nu...ador Korea. De aceea mi-am pierdut din viata clipe frumoase ca sa invat limba si ma simt mandraaa. Sunt hyper...mega activa, dar la prima vedere nici nu sunt remarcata in preajma oamenilor pe care nu ii cunosc,dar ma acomodez repede. Sunt mereu,aproape, capul lucrurilor rele. Si deh, sunt mandra; cumva. Dar m-am reprofilat pe dansuri si sunt in cautare de membri....praise oh de exista un suflet bland si bun de prin oras care doreste cu milostenia lui sa faca un cover pentru o melodie. Se accepta si neexperimentati atata timp cat doresc sa depuna munca 70 venitiii !! Fara sfiala ! Gata, creca imi facui destula reclama. Deci acuma, se sa spun despre mine ?
La viata mea am urmarit destule drame incat sa nu plang din spartul unei vase, sau a unui pahar cu desene preferat. Mai sunt, adica nu stiu, am fost ma-i mereu un fan Korea !! Yuppy mie.. party41 De la Big Bang, SHInee, Teen Top, B.A.P, EXO,Nu'Est, Girls Generation, etc. etc. etc. Se accepta orice ce stie sa cante/danseze si este frumos :bv: Stilul meu.....e ciudat. Adica azi poate sunt neagra toata, maine sunt curcubeu ! Se cam exclude rozul (mini-fobie pentru aceasta culoare) Iubesc pe cei nonconformisti, cu talent si ambitie, scriitori, cei ce vor si pot, ei mai sunt si aia care rup bariele societii noastre sunt FAN No.1 pentru ei si au sprijinul meu !
Intrebari ? Se asteapta !!

#2
Bine ai venit Ailiseu, si sper ca o sa te simti bine printre noi aici.

Am observat ca adori Korea, dar noi aici suntem mai mult 'profilati' pe Japonia, si doar la Muzica si Drame asiatice o sa gasesti conversatii legate de aceasta tara.

Pana la urma citesti manga sau te uiti la anime? Daca da, ai cateva preferate? Daca nu... pai ce te-a facut sa vii in aceasta comunitate virtuala?
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#3
Sunt reprofilata si pe Japonie !! Nu iti face griji !! Dar am o pasiune mai veche si sacra de cand sa nascut Bruce Lee. Sau de cand am urmarit-o pe Sailor Moon. Ce o mai iubeam....
Sup...da citesc si privesc ca orice fan, asta este de la sine inteles. Am dat peste site acuma cateva minute cand cautam niste fan de prin oraselul meu, micut. Si Mi-a sarit "Animezup.com ......"si am zis, ei de ce nu ? Ca oricum am timp mai pentru orice in weekend. Preferate. Cam greu de spus. Vrei sa le iau pe genuri ? Ca am cateva care chiar imi plac.
Daca ma crezi nu am idee de unde sa incep. Hai ca o iau cu the beginning : Dragonball, Pokemon, Sailor Moon,.... the middle of the story; Full Metal Panic (mai tot), Alucard (am fost socate and am citit din greseala numele animeului invers O_o "), Hana Yori Dango, Naruto....the end ; Hiiro no Kakera,Black Rock Shooter ...etc.
Incerca-i sa cuprind o varietate mare, dar nu stiu daca imi iesi...eh...Sper sa te fi multumit Lia-chan (:

#4
Um, anime-ul se numeste Hellsing ^^", Alucard e numele personajului principal. Bruce Lee nu se nascuse in Hong Kong, China? Oricum am inteles ca urmaresti, atat eram curioasa.

Carti citesti? Ai vreun gen preferat? Fantasy, sci fi, detective/ vampire fiction?
Cum ti se pare site-ul pana acum?
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)