Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello lume, Jull e aici!

#11
Ma bucur ca ai avut timp sa iti faci dupa ce te-am secat 2 saptamani Smile La cata descriere ai, nu prea mai e ceva de intrebat...
Dar hai sa te descos eu 15 Ce fic-uri ai citit pana acum? Ce gen de fic-uri preferi? Ai citit vreodata yaoi/yuri? O materie preferata la scoala :"3 ? Stiu ca nu se leaga dar sunt curioasa 21
It is our choices that show us what we truly are, far more than our abilities.[Imagine: img_a43eb6a3trandafiri3.jpg]

#12
Mdaa stiu ca-ti place tu m-ai ajutat >22 Materia mea preferata nu exista 21 Imi plac mai toate cu exceptia fizicii, chimiei si geografiei... Geografia e frumoasa dar nu ne intelegem noi bine, nu ma lasa s-o invat :<
Sunt de putin timp aici, n-am citit decat "Do you love me?" care mi-a placut foarte mult, dar sfarsitul... putin prea roz, fericire si floricele...banal sa zic asa Smile Nu, nu e yaoi, si nu prea m-am uitat pe la genul ala, desi incepusem un fic yuri "Just...love me" dar nu mi-a prea placut. Am raspuns la toate sper :"3
[Imagine: 229895_v0_600x.gif]

#13
Bine 21 Sa zicem ca te descurci ok, dar nu stii sa desenezi, fic-uri ai? Ceva :"3 ?? Note 15?
Un baiat preferat? Ce joci? Mai multe detalii te rog 21

#14
Normal ca stiu sa desenez, numai anime Smile Momentan am fost destul de ocupata, nu am nici un fic, desi ideile curg din mine. La ce te referri prin note? Scoala? Debea a inceput, am doar un 8 la mate si un 9 la franceza. Baiat? Poate din anime :"3 Pai nu am unul :/ in ultima vreme sunt prea ocupata, ma uit mai rar... De obicei sunt atrasa de personajul misterios, nu conteaza negativ sau pozitiv. Cat despre jocuri sunt gamer innascut, Tomb Raider, NOLF 1/2, Allods, Wonderland, GTA *preferatul San Andreas*, hmmm :/ si mai multe. Joc si Sweet Flirt, din iunie :"3
[Imagine: 229895_v0_600x.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  NeaÅ£a Lume ! Aici : Prezentarea Mya . i Ramenn. 16 4.935 08-09-2011, 09:32 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  Ola lume mica!^^Aici Elz Piersicuta 12 5.226 15-07-2011, 01:34 PM
Ultimul răspuns: Denisa_Deny
  Sunt aici...da chiar aici...dai click?nu...nu da!!!si totusi i`m here.... Keicy 10 5.232 27-09-2008, 01:11 PM
Ultimul răspuns: Keicy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)