Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello lume, Jull e aici!

#1
Binee! S-o facem si p-asta :3 Sunt putin... putin timida, deci m-a ajutat buna mea sora "SoulOfHell". In primul rand, multumesc celor care citesc asta Smile
Eu sunt Iuliana, dar prefer sa mi se zica in engleza, Julie. Sunt draguta, de treaba, normala, pana ma cunosti... Dupa cum poti vedea, am certificat la nebunie si ma entuziasmez foarte repede de orice, ca un catelus... Poate deaia ma trateaza ca unul sora mea mai mare... Nu conteaza! Din prima mea zi, aici pe AnimeZup, am inceput sa fac pe Sherlock pentru a descoperi cat mai multe si pentru a deveni cat mai activa =3
Stim cu totii ca anime-ul este un drog, asa ca daca apar manifestari neplacute, adresati-va calculatorului, in nici un caz parintilor - asta daca cumva mai vreti sa existe anime-ul pe planeta...

Revenind la realitate... trebuie retinut ca am tendinta sa sriu... si sa scriu... si sa... stiti voi. Hmmm... Imi place foarte mult sa ascult muzica, de aproape orice gen. Se exclud manelele sau populara. Ascult in special rock, rapp, pop, kpop...
Cat despre culori... Nu zic ce-mi place ca mi-ar lua o luna. Ce nu-mi place: roz, culorile intense, culorile neon.
Despre superstitii, nu am crezut niciodata in ele Smile Eu merg pe principiul: Cine nu crede, nu e afectat.
Ce altceva... Sunt fata *evident* si am 14 ani, din Romania, precis Tulcea. Sunt zodia rac. [Imagine: cute-red-crab-emoticon.gif]
[b]Nu m-am uitat la alte prezentari sa vad daca e gresit dar sper ca nu trebuie sa modific. Raspund la orice intrebare ^_^
[b]Julie, terminat
Smile
[Imagine: 229895_v0_600x.gif]

#2
Bine ai venit pe Animezup, BeYourself!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#4
Inseamna mult pentru mine ca mi-ai citit descrierea, am zambetul pana la urechi 4
In legatura cu scoala... Pentru o clipa uitasem, nu mi-am terminat temele. Multumesc Smile
Anime: Naruto *astept in fiecare saptamana un episod nou*, Rosario Vampire *am vazut primul sezon si nu stiu daca e un al doilea*, D-Gray Man *l-am inceput dar mi se pare foarte trist 2*, Elfen Lied, Jigoku Shoujo, Shugo Chara, Soul Eater, Ouran High School Host Club, Death Note, Bleach - astea mai recent *in ultimul an* - altceva nu imi mai amintesc...
Manga: Kyou, Koi wo Hajimemasu *il recomand ^^*, Love Monster, Naruto, restul mi le-a sters sormea din calculator si aveau nume de neretinut...
[Imagine: 229895_v0_600x.gif]

#5
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#6
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#7

#8
Asaaa n-am mai fost pe aici de ieri seara ca s-a oprit net-ul...
Intradevar, manga-ul meu preferat este Kyou Koi wo Hajimemasu, si am vazut de 2 ori Skip Beat, imi place foarte mult! Paradise Kiss am inceput-o acu ceva vreme, si imi place.
Despre kpop, imi place cate ceva mai din toate, una din cele tinute minte fiind EXO K - MAMA =3
Drama nu este genul meu preferat de manga, mai mult Comedy + Romance, dar primesc recomandari si de alte tipuri Smile
M-am indragostit de anime-uri pe la 9 ani, cand mama m-a lasat pana la ora 10 si m-am uitat pe Animax. Primul anime vazut a fost parca Naruto si inca imi place.
Multumesc de urari, si tie Argona de intelegere 21 Cred ca toate oneshoturile le-am citit de 10 ori, da cand am realizat ca am mai citit-o, tot nu ieseam.
[Imagine: 229895_v0_600x.gif]

#9
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#10
A, da am vazut tot Lovley Complex, cat despre Kuragehime, nu am auzit, dar o sa-l caut :3
Am vazut destui coreeni sau japonezi draguti, dar mi-e greu cateodata sa-i deosebesc :< Numai dupa nume cred Smile
Drame coreene, da, pai: 49 Days -stiu ca se uita intr.un timp la tv pe ea si am zis sa incerc. a fost interesanta Smile -, Cruel Palace: War Of Flowers, Love Now!, si altele ...
[Imagine: 229895_v0_600x.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  NeaÅ£a Lume ! Aici : Prezentarea Mya . i Ramenn. 16 4.935 08-09-2011, 09:32 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  Ola lume mica!^^Aici Elz Piersicuta 12 5.226 15-07-2011, 01:34 PM
Ultimul răspuns: Denisa_Deny
  Sunt aici...da chiar aici...dai click?nu...nu da!!!si totusi i`m here.... Keicy 10 5.231 27-09-2008, 01:11 PM
Ultimul răspuns: Keicy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)