Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello,i am Cristi222

#1
Salut,sunt Cristi222,am 20 de ani si m-am gandit ca azi sa-mi fac un cont pe zup.Ca user nou...am vazut sectiunea asta a forumului si am zis sa ma bag si eu singur in seama...deci...AMA

#2
Bine ai venit pe Animezup, Cristi222!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Heya Cristi and welcome xD!
Eu ma bucur pentru ca te-ai bagat in seama, ca sa folosesc cuvintele tale xD, ne bucuram cand cineva se hotaraste sa isi faca un cont. Ce te-a atras la site? Poate noua tema care imi place foarte mult? Cunosti pe cineva aici? Ai un anime/manga preferat? How about music? Iti plac serialele/filmele? Dar ciocolata? Dar pisicile? Dar cafeaua? Well, cred ca ti-am pus destule intreabari pentru moment, o sa te las sa raspunzi la ele.
Sper sa ne mai vedem pe aici xD.
Bye bye xD!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#4
No way :o you've got to be kidding me right? 21 Anyway noi ne stim deja asa ca nu o sa o mai lungesc cu vorba si o sa te intreb direct AMV-ul tau preferat si ce melodie ne-ai recomanda noua celor de pe zup?

Anyway welcome among us *hugs*

P.S. Data viitoare eu o sa fiu ala care o sa te invinga la Mortal Kombat 21
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#5
@DeDal N.
" Ce te-a atras la site?" -> Am zis cuiva ca am cont pe forum...si pentru ca nu prea imi place sa mint...l-am facut 10
" Poate noua tema care imi place foarte mult?" -> Intradevar...arata bine+sunt sigur ca partea de cod nu a fost tocmai usor de facut...
" Cunosti pe cineva aici?" -> Da...am avut onoarea sa intalnesc niste oameni de pe acest forum Smile
" Ai un anime/manga preferat?" -> Momentan Danshi Koukousei no Nichijou ramane No. 1 in lista...pentru ca a fost ceva..."special"...
" How about music?" -> Whatever sounds good...nu prea dau importanta genre-ului atata timp cat melodia e buna.
" Iti plac serialele/filmele?" -> Cui nu?Am vazut o multime...da nu pot sa spun ca filmele din ultimii 2 ani m-au impresionat prea mult 22 Chiar mi-ar place sa-mi recomanzi un film recent pe care il consideri bun Smile
" Dar ciocolata? Dar pisicile? Dar cafeaua?" -> Meh/Meh/No!
Si eu...bye bye Smile
[Posturi unite]
@Rhapsodos
Hmmmm...AMV-ul meu preferat...tocmai l-am cautat pe net vreo 5 minute...si pana la urma l-am gasit intr-un bookmark vechi rau...da videoul nu mai e pe utube...era un tribute pentru itachi din naruto pe o melodia omen-e nomine...so...am sa zic altul pe care l-am vazut la niji acum 4 ani si mi-a placut mult de tot felul in care e editat... http://www.youtube.com/watch?v=tvD6f0XnE6o
La melodie...depinde ce vrei sa asculti 39 i know some shet...name the style and i link up a song or two 10
Thx&good luck with MK xD

#6

#7
Heyo...dupa ce am vazut danshi incepusem sa caut altceva asemanator dar nu am gasit nimic la fel de bun...am incercat sa ma uit la Nichijou...but it wasnt for me...2
" Care e zodia ta?" -> Peste
" Care e culoarea ta favorit??" -> http://www.youtube.com/watch?v=Y4QGPWLY-EM
" Mancarea ta favorit??" -> Pizza cred 39
Glad 2 meetchu too ?? ??? ? ?

#8
[Imagine: 7rA0Lg3.png]

#9
Yo, Cristi, pare bine ca ai decis sa iti faci cont aici. Noi deja am facut cunostinta la Otaku (I'm the tall dude, who sucked at Naruto Ninja Storm with Itachi 21) ) si mi-ai lasat o impresie foarte buna, prin urmare sunt sigur ca vei fi foarte bine primit pe aici. Deja ti s-au pus intrebarile uzuale, insa daca tot veni vorba de Otaku, tie ce ti-a placut cel mai mult la editia din acest an si ce altceva ai vrea sa vezi anul viitor?

Welcome again si sper sa ne cunoastem si mai bine pe viitor.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#10
Yo @morga mersi frumos Smile

" Imortalitate sau alte puteri supraomene?ti?" -> Reading minds would be cool... and megafunny too...every1's head is an ongoing drama 4
" La mare sau la munte?" -> La munte
" Carne sau legume?" -> Legume...
" Sani sau fund?" -> Legs 10
" Comunitate sau individualitate?" -> ehm...17 cred ca asta depinde de situatie 39

Heyyyy @Ulquiorra glad 2 meet u here 4....stai calm ca la naruto n-ai fost rau...ffs controalele sunt complicate...prima data cand am jucat nu stiam nici care e caracterul meu si apasam tot ce putea fi apasat 10...te-ai descurcat onorabil fata de mine Smile.Hmmm...ce mi-a placut cel mai mult la otaku...inca nu m-am hotarat asa ca am sa scriu doua chestiicare m-au deranjat.
Hai sa incep cu programul.Totul...totul a mers aiurea.In prima zi daca tin minte bine...trebuiau sa fie de la 11 sau 11 jumate pana la 12 niste prezentatii de ninjutsu...da alea au fost intre 12:00-13.Organizatorii au decalat programul cu vreo ora...o ora jumate...au scos niste lucruri...au inversat niste prezentari...daca aveam treaba si veneam doar pentru ceva din programul de pe site atunci dadeam bani degeaba...Inteleg...poate a fost o problema cu organizarea...dar oameni buni...anuntati publicul ca toate activitatiile sunt in urma cu o ora sau cat or fi...ca sa stim si noi la ce sa mergem...Am stat in sala mare la panelul lui Xelubest despre cum sa facem un joc sau ceva genul...la o juma de ora dupa ce s-a terminat a venit un tip care s-a asezat langa mine si ma intreba de ce nu este prezentarea despre jocuri...ca cica a venit de departe in Bucuresti ca sa il cunoasca pe om si sa invete si el ceva...da' cam degeaba.Si pe mine m-a intepat chestia cu programul...dar altii au fost mult mai dezamagiti decat mine in privinta asta...10-15 minute...hai sa zicem ca e acceptabil...dar o ora?22
Alta problema a fost cu sala.Inteleg...multi oameni...spatiu limitat...aerisirea nu e prea solida nici ea...da sa nu lasi omul in sala sa vada concursul de cosplay ca e plina sala?Ieseau trei oameni intra unul...asta dupa ce voluntarii vedeau ca stai in pic si astepti acolo(still...thumbs up for them).Niciodata pana acum nu tin minte sa se fi intamplat asta...
De placut...mi-au placut AMV-urile...am facut si eu vreo doua la viata mea dar nu se compara cu astea...se vede ca s-a muncit la ele...singurul pe care l-am gasit pe utube pana acum este asta http://www.youtube.com/watch?v=p2vVeAIUkAM si melodia e geniala.
Also...meeting u ppl was nice Smile
Ce as vrea sa vad anul viitor...hmmmm 39...o vreme mai buna probabil...the rain sucked 22
Btw...tie ce ti-a placut/displacut cel mai mult?4




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)