Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello everyone!

#1
Buna! Numele meu este Cristina, sunt din Bucuresti si am aproape 20 de ani.
Sunt fana anime de pe la 14 ani, si din tot ce am vazut pana in prezent cel mai mult mi-au placut: Death Note, Yu Yu Hakusho, Bleach, Naruto, Inuyasha si cate ceva din genul shoujo.
Citesc si manga dar nu pot spune ca sunt foarte familiarizata pentru ca abia anul acesta m-am apucat. Am inceput cu Bleach, apoi am citit shoujo, si in final am trecut la yaoi 71.
Citesc si benzi desenate, ma uit foarte mult si la cartoons, nu numai anime, si imi place muzica rock(mai ales din '80 si '90) dar mai ascult si altele.
Cam atat despre mine, sper sa ne intelegem si poate chiar sa ne si imprietenim! 4

#2
Bine ai venit pe Animezup, Namiko!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai venit pe forum Cristina! *hug*
Sa te distrezi si sa postezi cat de mult doresti.


Intrebari:
Care sunt manga-urile tale preferate?
Ce trupe de rock iti plac?
Ficuri scrii? Ce gen abordez deobicei la povesti?

#4
Mersi de primire! hug

1. Manga-urile mele preferate sunt:Bleach, Dengeki Daisy, Kamisama Hajimemashita, Skip Beat si inca cateva, yaoi, care sunt mai... 005

2. Trupele care imi plac cel mai mult sunt: Bon Jovi, Guns'N'Roses, Scorpions, Europe, Queen, RHCP, Three Days Grace si ar mai fi cateva, dar cam asta am ascultat in ultima vreme.

3.Scriu fanfic-uri, inainte scriam mult,acum am lasat-o mai moale. De obicei, merg pe genurile fantasy,romance,action. Nu imi prea place sa continui ce au inceput alti autori(gen sa fac o continuare la o carte), prefer sa fie cat mai original totul, nu numai cand scriu dar si cand citesc ce au scris altii.

Hehe, apropo de asta abia astept sa trec pe la zona FanFictions sa ma apuc de citit. 4 Acum dau fuguta!

Sper ca te-am lamurit, daca mai sunt si alte intrebari sau mai aveti curiozitati legate de mine, va voi raspunde bucuroasa! hug




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)