Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello everybody

#11
Paaai ...Nightwish am ascultat in goana..cateva melodii.. mai de mult.Nu prea ma am cu simfonic metalu.. imi pare prea pompos.. dar are farmecul lui atare. Sonata arctica am auzit de ei dar n-am ascultat..In fact,imma gonna Youtube it right now..:} .Nickelback stiu sigur ...Ala e unul dintre lucrurile principale pe care obisnuiam sa le ascult.. Nu ma omor cu noul album dar unele din alea vechi imi plac rau de tot... Prima care mi-a placut a fost "Savin' Me" si "How you remind me ",apoi "Photograph","If Everyone cared" si "Gotta be Somebody" si probabil ca si altele.. dar nu imi vin mie acum...
Cat despre culori..My gosh ,I love colors,numbers and stuff like that. Nu prea ma am cu alea pale.. Alb/Negru combinat merge cu orice.. I like dark red,Mint Green, Golden (doar in combinatie cu negru sau altceva de genul), Dark Royal Purple . Inainte imi placeau albastruu si nuantele lui..acum ma dau pe culori calde si nuante de roscat.. I wanna try liking everything and anything and think out the box I also have a question : what's ur fav number ? :3

#12
Cool . I like those songs from Nickelback . My fav number... well, I think is 27. A lot of good things happend on 27 . Nu cred că este p simplă coincidenţă că multe lucruri mi se întâmplă pe 27.
What's your fav number? 4
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#13
My fav number ar trebuii sa fie 44 sau 77...Numerology wise,they mean something. 27 e un numar foarte pozitiv. (Numerology wise,again 2+7= 9, iar noua e numarul care reprezinta selflessness si altruism,idealism and peace.) While 4 represents hardwork (4+4=8,unde 8 represents achievements) and 7 reprezents thought and knoledge (7+7 face 14 ,1+4 de la 14 fac 5,unde 5 = varietate.Humanity and diversity). I found those interesting a while ago so I googled it.Numerology is fun :3. And sankyuu for the reply.

#14
Uuuuuh şi eu sunt săgetător şi sunt născută pe 5 decembrie : )

Mulţumesc pentru răspunsuri.

@ live and die for metal când te-am văzut prima dată pe animax, aşa am crezut şi eu, că eşti fată.(sper că nu fac confuzii)
I've only been in love with a beer bottle and a mirror.
(Sid Vicious)

#15
O să îmi pun la status "I'm a boy!" 21 Ce aveţi toate de credeţi că sunt fată? 21 Nickul sigur nu-i de fată 21 E de...neutru 4
Chiar vroiam să mai întreb ceva... Să îmi aduc aminte ce... 39
Ah, da, ce sporturi ştiţi să practicaţi?
Şi...voi două sunteţi surori sau doar prietene?
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#16
Asaa..sorry de raspunsul intarziat. :3 Weell.. in primul rand suntem prietene ,colege de clasa. Iar ..sporturi.Hmm. stiam ca Chrisu facea basket si handball . Eu am facut handball mai demult ,dar acum pauza. *shrugs*

#17
Salut! bun-venit pe forum 15 idem LADFM [Live And Die For Metal] 2 in 1 chiar ca e cul 5 mi s-au cam luat din interbari dar totusi 39 ce persoanje va plac din naruto? cartea preferata? si M44 ai scris/zis ca ai vazut bleach ce parere ai de hitsugaya X: ? * fan-girl moment* duh pai cam atat pe moment, daca mai imi vine ceva prin minte dau un edit :3 have fun! hugis
[Imagine: guitargirlsignature.png]
Mulţumesc Alysu : o3

- eÅŸti piraat?
- nu supă la plic : ))

#18
Ch: Mie imi place Itachi....si cartea preferata "Ucenicul vampirului" pe langa cartiele "Marry Poppins" care mi'au placut mereu cat despe M44:
Multumim de urare.. Hmm..personaj din Naruto.. Tin cu Sasuke si Madara momentan dar ultimile capitole din manga imi cam strica toata fericirea pe tema asta.Carte preferata..I have none till now.. *cowers in shame* Am mai zis..citesc numa alte alea.. You honestly don't wanna go there. Si hah.. Hitsugaya *smiles* ....*joins fan-girl moment* . *admires Mio from K-on from ur sig*




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)