Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello de la caty!

#1

Bonjour!Defapt hello fiindca prefer engleza.
Cum ziceam.Ma cheam caty,dar prefer sa mi se zica keety.Am 11 ani si sunt din botosani.Sunt in zodia racului ceia ce ma enerveaza la culme,caci am unoeri emotii prea puternice si nu ma pot stapani.M-am nascut pe 21 iulie,desi eu consider ca fiecare zi e ziua mea.:yes:Sa va zic si ce-mi place mie...sa citesc.E cea mai mare pasiune a mea!Imi mai place:ciocolata,movul,rozul,lila,albastru,:bv:Ador engleza si lb.romana.
In materie de muzica prefer:rihanna,cascada,avril lavinge,demi lovato,ashley tisdale si alti.Nu am vazut prea multe animeuri,dar imi place:Rosario vampire,naruto si preferatul meu e Caleido stage.:chuu:
Filme preferate:cele de comedie si romantice in special.Citatul preferat:"Tinteste spre luna,chiar daca nu ajungi macar vei fi printre stele"

Avand in vedere firea mea,pot spune ca sunt:visatoare,si totusi serioasa,nu sunt decat putin timida.Sunt de asemenea pesimista:grr:
Nu prea ma pricep la scris,desi uni colegi zic ca fac cele mai bune compuneri din clasa.:yes:
Daca am rata ceva,sa-mi ziceti.Bye-Bye:love:
[Imagine: 339u1p3.jpg]
Paul: CAAAARRRL I watched you fire a harpoon into the captains face
Carl: That sounds dangerous
Paul: You were head-butting children off the side of the ship
Carl: That must of been horrifying to watch
Paul: And then you started making out with the ice sculptures
Carl: Well THANK GOD that the children weren't on board to see it
xDD

[Imagine: 2431486ouw57e0825.gif]<----Lissie,The skittle sheep



#2
Bine ai venit pe Animezup, catykeety!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai venit pe Animezup, caty!
Sper ca-ti vei face multi prieteni si te vei simti foarte bine aici.^^
Si mie imi place cum canta Cascada si Avril Lavinge, ai cam aceleasi gusturi ca mine.
Si acum cateva intrebari:
~Citesti manga?
~Care e filmul tau preferat?
~Care e cartea ta preferata?
Cam atat am avut de spus, eu sunt Strawberry, dar poti sa-mi spui berry.^^
Happy posting si have fun!
[Imagine: 2uihshu.gif]

[Imagine: TheDream.png?t=1276345103][Imagine: EunHye22.png?t=1284281440][Imagine: 04.png?t=1304468354]
You’ve Fallen For Me.













#4
:smart:Ca sa raspund la intrebarile lui berry:
Nu obisnuiesc sa citesc manga
Cred ca...ratatouile:bv:
Toate panzele sus de radu tudoran dar si panza de paianjen de cella serghi:study:
Vroiam sa intreb ceva...cum iti pui imaginea aia ca semnatura ca am vazut la membri.Si inca ceva:dizzy:de exemplu unde poti posta un fic,imi place sa le citesc....:pfiu:
Ok,pa-pa sper sa-mi raspunda cineva
[Imagine: 339u1p3.jpg]
Paul: CAAAARRRL I watched you fire a harpoon into the captains face
Carl: That sounds dangerous
Paul: You were head-butting children off the side of the ship
Carl: That must of been horrifying to watch
Paul: And then you started making out with the ice sculptures
Carl: Well THANK GOD that the children weren't on board to see it
xDD

[Imagine: 2431486ouw57e0825.gif]<----Lissie,The skittle sheep






Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)