Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello animezup!!!

#11
Iti multumesc ca imi impartasesti sinpatia pentru Kaname. E GENIALA.
1. Poi vara trecuta biblioteca de la mine din oras a fost inchisa, nu stiu din ce motiv si ma plictiseam. Am dat sa citesc carti online si acolo am aflat de sait. Si iti imaginezi tu continuarea...
2. Stii... am idei dar mi-e frica, foarte frica, asa ca m-am gandit sa mai astept putin. Daca nu te superi?

1. Andorien... da, da. Suna ciudat, dar mana il iubeste pe Serj Tankian.
2. Cartea mea preferata e Contele de Monte Cristo. Stiu, sunt invechita dar chiar o ador.
!!! Priveste lumea in ochi si spune exact ceea ce gandesti, altfel esti doar o marioneta !!!

#12
Ei bn,si eu sunt noua in materie de ficuri,am si eu aceasta teama,dar cand simti ''gustul'' creatiei nu te mai opresti21 Nu am incercat sa scriu pana acum cv aici,dar cat de curand o s-o fac3iti urez succes in viitor si distractie placuta in continuarepupicpupic *huuuh*

#13
Pai ar fi bine daca la inceput as scrie un fic in colaborare...dar nu am cu cine...
!!! Priveste lumea in ochi si spune exact ceea ce gandesti, altfel esti doar o marioneta !!!

#14
Bun venit pe animezup draguta. Vreau sa te intreb daca scrii ficuri si daca ti-ar placea sa fii vampir.

#15
Imi place sa scriu in general, deaceea diriga ma pene sa particip la diverse concursuri de literatura, dar cred ca asta nu conteaza aici, nu?
N-am scris un fic niciodata. Defapt singura poveste mai mare pe care am facut-o a avut decat treizeci de pagini de caiet normal, deci nu se pune.
La faza cu vampirii... imi place foarte mult sa citesc despre ei... nu cred ca m-ar interesa sa ajung unul din cauza poftei de sange...dar ca sa zdruncin putin idealurile celor care cred ca vampiri exista... NU s-a descoperit nici unul pana acum.
!!! Priveste lumea in ochi si spune exact ceea ce gandesti, altfel esti doar o marioneta !!!

#16
Bun venit pe animezup draguta. Vreau sa te intreb daca scrii ficuri si daca ti-ar placea sa fii vampir.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)