Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello animezup!!!

#1
Buna, numele meu e Monica si am paisprezece ani jumate.
Imi place sa ma distrez impreuna cu prieteni, sa ma dau cu rolele, sa patinez, sa ascult muzica si mai multe... smile
Imi place sa citesc mult de tot ficuri de cand am dat de animezup dar nu mi-am facut cont decat acum o luna nemai suportand sa nu las un comentariu la un fic care mi-a atras atentia (in bine)... smile
Astept intrebari... pupic
!!! Priveste lumea in ochi si spune exact ceea ce gandesti, altfel esti doar o marioneta !!!

#2
Bine ai venit pe Animezup, Lilah!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Ohayooo Lilah, btw such a cute nick 105
Ma bucur sa te cunosc, eu sunt Maria dar imi poti spune Maria. Am cateva intrebari pentru tine.
Urmaresti anime? Daca da, spune-mi cateva care iti plac. Manga citesti? Daca da, ai una preferata?
Esti fan yaoi/yuri/hentai?
Carti citesti sau doar fic-uri? Ai un gen preferat?
Ai un personaj masculin preferat dintr-o carte/anime/etc?
Si ultima intrebare, ce te inspira?
Ei bine, astept sa raspunzi la intrebari. Spor la postat si Buh Bye !!!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#4
1. Da urmaresc. Sunt inebunita dupa Gravitation, Death note, Bleach si multe altele.
2. Citesc manga dar nu am una preferata.
3. Sunt un mare fan si aici chiar am unul preferat : Totally dominated.
4. Da, citesc carti, chiar foarte mult.
5. Imi plac cele de aventura, pentru ca te tin in suspans, iar eu ador suspansul.
6. Personajul preferat dintr-o carte e Contele de Monte Cristo iar din anime Light Yagami.
7. As putea spune ca ma inspira viata dar ar suna mult prea siropos. Sincer nu stiu ce ma poate inspira. Cand ami vine o idee, imi vine pe nepusa masa si o pun in aplicare, indiferent daca e buna sau rea. Sunt genul de persoana care mai intai incearca ceva si apoi se gandeste la consecinte.
!!! Priveste lumea in ochi si spune exact ceea ce gandesti, altfel esti doar o marioneta !!!

#5
Buna Monica sau Lilah! hug
Eu sunt Grella 71
Bine ai Venit. Sper sa iti placa pe Zup.
Ce muzica asculti? 5
:d
Care este stilul tau?
Iti place Japonia? Ce iti place?
In ce tara ai vrea sa mergi?
HOT. SEXY. and POWERFUL.

#6
Multumesc pentru urare Georgiana si fii sigura ca o sa ma distrez.

1. Grella, ascult aproape toate genurile de muzica inafara de populara si de manele. Eii, manele mai ascult din cand in cand la petreceri ca doar nu ii pot spune gazdei sa schimpe melodia ca nu-mi place mie. Tine de obraz.
2. Nu stiu la ce stil te referi, dar cum sunt o maniaca a cumparaturilor, iti pot spune ca stilul meu vestimentar nu e iesit din tipare. Ma imbrac normal. Cred.
3. Ador Japonia. Imi place tot: De la limba vorbita, pana la cultura si obiceiuri.
4. Japonia, Egipt si India.
!!! Priveste lumea in ochi si spune exact ceea ce gandesti, altfel esti doar o marioneta !!!

#7
Haha, bun venit pe aici. Fa spam, fa-ti prieteni, distreaza-te etc. *random shit*
Formatie preferata?
Cantaret preferat?
Ce parere ai despre Serj Tankian?
De ce?
Te-am plictisit, asa-i?
That's all. Distreaza-te acilea sweetie.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#8
1. Nu am o fornatie preferata.
2. Cantareata: Inna, iar straina Lady Gaga.
3. Daca ma crezi, de el stie mai mult mama, deoarece e fan. Eu nu prea ma pricep.
Si nu m-ai plictisit.
!!! Priveste lumea in ochi si spune exact ceea ce gandesti, altfel esti doar o marioneta !!!

#9
Buna draga Monica!pupic Eu sunt Adyna,sper sa te distrezi alaturi de noi,te asigur ca vei afla multe lucruri noi10 ma bucur ca-ti place ficul lui Yaoi Queen,Totally Dominated3 si eu ador felul in care compune Kaname4 Pai am si eu intrebari:
1.Ce te-a facut sa citesti ficuri?
2.Ti-ar place sa scri vreodata un fic de-al tau?(cred ca as fi prima care-l va citi...21

#10
Stai stai stai .. imi spui ca mama ta asculta Serj Tankian? Oh, eu ma chinui de 2 ani sa o molipsesc pe a mea si .. nimic.
Deci .. carte preferata?
Joci WoW?
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)